Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randizni és belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randizni és belemennétek egy kapcsolatba egy olyan 37 éves pasifal, aki korábban kábítószerezett?

Figyelt kérdés
Szóval azt még nem tudom, hogy milyen drogokkal élt, de pszichiátrián is volt ez miatt. Viszont már 5 éve nem nyúlt a drogokhoz.

2022. febr. 27. 15:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom.. exem kokainozott és én erről tudtam. Mikor összejöttem vele, akkor már nem csinálta, tiszta volt. Mikor szakítottunk, újra elkezdte.

Ha valakiben elég erős akaraterő van és nem csúszik vissza, semmilyen szempontbol sem mozgatja meg már az az élet, akkor nem foglalkozom a múltjával, de sajnos ez nagyon ritka. Egyszer csak előjön a kísértés és nem hiszem, hogy megéri a kockázatot ilyennel kezdeni.

2022. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2022. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Soha.
2022. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

#3


Hagyd.

Ez a magyar mentalitás. Teljesen reménytelen. Korábban én is tanácsokat szerettem volna kérni az itteni nőktől önismeret terén. De helyette csak leköpnek, megaláznak és még egy jó erőset belém is rúgnak.

Nem ajánlom, hogy bármennyit is megfogadj abból amit mondanak. Pont ők azok akik miatt drogos leszel. Mert akármi van pont ők jönnek azzal, hogy "gyógyszeres kezelésre szorulsz, menj pszichiáterhez". Azt pedig pontosan tudjuk, hogy azok a pirulák amiket ott adnak az igazi kapudrogok.

Szóval ha kicsit nehezen megy az ismerkedés akkor szerintük azonnal zabálnod kell azokat a pirulákat. Na ezek ítélkeznek most itt...

2022. jún. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen történettel jöttem össze pasival. Gondoltam igazat mond. Idővel kiderült hogy hazudott. Keményebb drogokról átszokott gyengébbre, csak jól titkolta. Vállalkozása volt, tiszta volt, tenyerén hordozott. De a kisebb streszt sem bírta, voltak hirtelenségei, bipoláriskodott. Aztán fél év múlva kiderült drogozik ő hazudozott is,mindentől is függő.
2022. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Aki pszichiátrián köt ki drog miatt, az függő! Aki függő az csak meg tudja állni h egy ideig ne nyúljon hozzá! Néha igen hozzányúlnak, mindi füveznek, xanaxoznak helyette ami szintén drog!

Sose gyógyulnak ki!

Elég egy stresszes helyzet, máris visszaesik.

Manipulációs szöveggel elkábítják környezetüket h leszoktak.

Ez nem leszokás.

Öröjké ilyenek maradnak.

Egy nem drogos párnak állandó figyelmére van szükségük, azaz elszívják az életed.

Nem, nem jönnék vele össze komolyan, max dugni már ha megy neki, nem konyul le menet közben...

2022. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

37 éves, de 5 éve nem drogozik.... 😃 Ezt te sem hiszed el ugye!? Nagyon tudnak manipulálni, rengeteget beszélnek h mossák az agyad h higyjél nekik. Bipolárisak, parajonásak, folyamatosan kell csinálniuk valamit.

Egy ismim sűrűn hány tőle, még az orvosával is elhitette h ételallergiája van 😃

Állandóan fáj a dereka tőle, mindenkivel elhitette h sérve van, közben meg a hol feszület hol depi hol lazulás hatástól fáj neki 😃

Jogsi visszaszerzés miatt le kellett tennie, papírokkal bizonyítani. Ez miatt volt pszichiátrián, addigtológián h kibírja valahogy míg le nem tette újra a vizsgát. Azóta újra nyomja, de a családnak meg mindenkinek azt zengi h ő már nem drogozik. Bár az anyján kívül senki nem hisz neki 😃



Aki drogozott, pláne ha már kokainnal is volt dolga, sose tudja megállni évekig h ne nyúljon hozzá. Azoknak van esélyük, akik teljesen meg szakítják a drogos élete során lévő barátokkal a kapcsolatot, elköltöznek arról a helyről, azaz teljesen új életet élnek. Új barátok, új lakhely, drogmentes környezet h ne tudjon venni.Életük végéig gyógyszereken élnek s folyamatosan járnak terápiára, h szinten tartsák magukat.

Aki meg pszichiátrián is járt az nem egyenlő a droghoz nem nyúlással. Csak egy próbálkozás. De tudom ajánlani h megkérdezz egy addigtológust!

De ezekkel biztos nem állnék le...

Az való nekik akik szintén drogosak s megállják h ne nyúljanak hozzá egy darabig.

2022. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"korábban kábítószerezett ... de pszichiátrián is volt ez miatt. Viszont már 5 éve nem nyúlt a drogokhoz.


Honnan tudsz ezekről?

2022. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy régi a kérdés - mi újság azóta?
2022. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Csak nem az újp@lot@i hazudozó? 😃

Él ott egy aki mindenkinek ezt hazudozza, egyszerre többel van párban, ugyanúgy nyomja csak ésszel. Nagy vállalkozónak adja ki magát, de több éves munkát nem tud fölmutatni.

Mindig sokat beszélni akar, h manipulálni tudjon, mindent bemagyaráz.

Ja s a nőket úgy szedi föl h gazdagnak, okosnak, "rossz fiúsnak" tituálja magát, de a lakás sincs a nevén amiben lakik 😃😂

Azzal manipulálja a csajokat h ő el akarja tartani, csak a házvezetés a dolga, ja anyu pótlék kell neki.Ja meg mindenkivel gyereket akar szüleszteni 😃

Sexet nem bírja a drogoktól, csak kisegítőkkel vagy a nyelvével...

Szóval nagy mágus, elő tudja adni magát, a buták meg hisznek is neki 😃 😂

2022. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!