Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randizni és belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randizni és belemennétek egy kapcsolatba egy olyan 37 éves pasifal, aki korábban kábítószerezett?

Figyelt kérdés
Szóval azt még nem tudom, hogy milyen drogokkal élt, de pszichiátrián is volt ez miatt. Viszont már 5 éve nem nyúlt a drogokhoz.

2022. febr. 27. 15:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem, ő örök függő. Bármire fogva, bármikor hozzányúl, tudtodon kívül is
2022. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
végül nem mertem összejönni vele...
2022. szept. 24. 19:52
 23/31 anonim ***** válasza:

20-as! Azzal volt nekem is dolgom, csak én oda is költöztem. Kiderült nagy hazudozó.Elég unalmas volt, sexben is.... El is libbentem😃

Most egy gyerekes anyukát boldogít, jajj szegények....


Kérdező!

Nagyon helyesen döntöttél! 🙂

2022. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem, egy addigtológus, aki volt drogfüggő, megmondta, csak 10% képes teljesen kitisztulni, azok is életük végéig járnak terápiára(ő is).
2022. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, feltűnően ugyanazzal a szöveggel, ugyanaz a korú(mára 38), s említett hozzászólásokbóli helységből pár hónapig közöm. Nekem először hazudott, majd megmondta h a kemény drogokról sikerült lemondania, de a fű és társai nélkül úgy érzi nem tud élni.

Nagyon sajnálom érte, mert nem buta, csak elcseszett magával ezek használata miatt.

Úgy vettem észre h állandóan bizonygatta h neki igaza van, sokat beszélt, elmondta h minden nőjét csalta.Azt mondta h minden nőt megkap, engem is pénzzel próbált csak engem az énje érdekelt, ezáltal engem hosszabb távra nem tudott. Mesélte h apikája alkesz volt, elváltak a szülei anyja lóvés pasit fogott. A nevelő apja betörte az orrát, s az anyja nem állt ki mellette. Mindig csesztették h mindenben a legjobbnak kell lenni, diploma nélkül senki lesz.

Kicsit úgy vettem észre, benne van rendesen ez a dúrva neveltetés s példa, h azért csinálja h a belső normális énjét ne lássa senki, hisz otthon is csak akkor figyeltek rá ha valami rosszat tett, pedig pont a belső énje a szerethető, nem kell keménynek látszania.Talán egyszer majd rájön.

Ezektől a gyengébb szerektőli viselkedése(távol voltam azt hitte csalom így ő is tartott pluszba magának csajokat, este időbeni összebújásnál fontosabb volt spanglizni-aminek a füstje rám is hatott, reggel is csak a spangli kb. egésznap óránként, tévhitei annak magyarázása, hol pörgés egoizmus hol nyugalom, hazudozás később igaz elmondás, hol gyerekes hol férfiként, hol segítőkész hol a cucc utáni futkosáskor minden hátrahagyás, vállalkozás indítás de a 3 millió összekunyerálása nem gyűjtése, nem lehetett őszintén beszélgetni vele ami részemről szépen el is maradt, állandóan harcnak vélte a vélemény belémkötött olyankor, ész nélkül akart erre gyereket nem gondolván a gyerek jövőjének megalapozására utánajárásra persze bevállalós hitben tartottam de vigyáztam hisz se 2 szobás lakás stb..., ráadásul semmilye nem volt a nevén, anyjának exeknek a nevén voltak, s ezek után támadott h én hibás vagyok mert nem bízok benne, szóval sorolhatnám... De Bp-t azt nem mutatta be, nekem kellett volna ismeretlenül kitalálni mit néznék meg-na hát ezeután kikanyarítottam magam az alól is h bárhova is menjek vele), teljesen összezavart, s távolságra bíztatott.

Majd nem bírtam tovább.

Kiléptem.



Szóval kérdező, fölösleges összezavarástól, időpocsékolástól mentetted meg magad. Gratulálok, ügyes vagy 💪🙂

2022. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Úgy látszik "híres" a Bzs Újp. - ról.

Sajnos nekem is előadta magát.

Az a pali manipulál mindenkit, h a céljait elérje, mert egyedül képtelen, vagyis a tudatmódosítójával 😃

Csak érzelmileg befolyásolható nőket toboroz, nekik tud hazudni, őket tudja irányítani a saját malmára, h általuk tudjon érvényesülni az életben.

Mindent megvesz, meg fuvaroz s ezzel kész is 😃 Társfüggőknek meg elég is, utána azt csinál velük, amit akar 😃

Egyikkel együtt él, másikkal találkozgat munkaügyet intéz mondat alatt, harmadikkal meg csak enyeleg ha valahol máshol vagy nem vele.

Tiszta gáz az egész csávó.

2022. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát igen, ismert az Újpalotai pasas... El kellene ájulni tőle, közben egy drogos f@sz...
2022. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem jönnék vele össze, csak ha mutat egy negatív drogtesztet. Ráadásul 5 év alatt nem is lehet lejönni róla. Először átvált valami gyengébbre, majd életevégéig terápia,h meg tudja állni. De néha hozzányúlnak. Ráadásul sok önfejlesztés kell neki. Gondolj bele h pszichiátriai kezelésen esett át, ez azt jelenti h mentálisan megsérült, azaz sose lesz normális.. Vagy még évek kellenek. Ráadásul a függők mindentől függnek, lehet téged csak kihasználna, mert kapcsolatfüggők is... Az egész életed arra menne rá h neki jó legyen... Veled mi lesz? Amíg ki nem gyógyul alapból a függőségből nem is szabadna kapcsolatot kezdenie...
2022. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Akkor már hazudott neked! Aki pszichiátriára kerül az drogfüggő, azok pedig életük végéig azok maradnak. Ami azt jelenti lehet megállja pár hónapig, de ha kisebb konfliktus éri, vagy kisebb feszültség már hozzányúl. Ráadásul vigyázni kell, mert nagy hazudozók, színészek és manipulátorok. Segíteni nem tudsz rajtuk, max kihasználják őket...
2022. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Drogfüggő örökké drogfüggő marad, kb 5-10%-a tud lejönni róla huzamosabb ideig, de bármikor hozzányúlnak úgy h észre sem veszed.

Biztos nem jönnék össze vele

2023. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!