Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindkettővel beszélek/találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkettővel beszélek/találkozok pedig édes testvérek, ki fog ez derülni? Nagyon szégyellem magam 22L

Figyelt kérdés

Van egy testverpar. Mindkettot altalanosbol ismerem. A kisebbik osztalytarsam volt, a nagyobbik felettunk jart egy evvel.

A nagyobbik bejelolt ram irt hogy szeretne megismerni, beszelgettem vele mert elegge tetszik. Aztan ra 1 hetre bejelolt ram irt az occse is, aki az osztalytarsam volt. En azt hittem direkt csinaljak, tesztelnek hogy mit fogok szolni. En higgadtan el kezdtem vele is beszelni, regi dolgokrol meg stb, de mondta hogy szeretne talalkozni velem. Nagyon rosszul ereztem magam.

Aztan a nagyobbikkal talalkoztam, de a kisebbikkel ugyanugy beszeltem csak vele nem talalkoztam. Hat beszeltem....nem igazan irtam neki vissza csak egy egy szot mert tudtam hogy ebbol baj lesz.

Eleg szar helyzet mert mindketto bejon, de a nagyobbik jobban meg o illik hozzam. Felek hogy megtudjak egymast kozt hogy beszelek veluk es talalkoztam is az egyikkel. Ez gaz?

El kene mondanom nekik? Hogy azt hittem tesztel a nagyobbik es azert irtam vissza a kicsinek? Nagyon kellemetlen. Ki fog ez derulni koztuk?


2022. márc. 13. 11:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg, hogy ismerkedj nyugodtan az idősebbel, az öccsével meg ne randizz. És akkor nem kell szégyellned magad. Nem tehetsz róla, hogy a fiatalabbnak is tetszel, ez nem bűn :)

Csak ne hazudj és ne ígérj kétfelé semmit. Ha már egy kicsit jobban összeismerkedtetek a nagyobbikkal, akkor esetleg lehet beszélni erről vele, hogy az öccsével mi újság, osztálytársak voltatok, ő is rád írt... De gondolom, hamar elterjed, hogy randiztok, úgyhogy mindenki megtudja, mi a helyzet, anélkül hogy te mondanád el, ami ugye lehet kicsit kellemetlen.

2022. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem igertem semmit a talalkozasra is azt mondtam "mint egy regi osztalytars ugy szeretnel talalkozni? " es mondta hogy mint egy regi osztalytars mint egy regi barat ahogy szeretnem :D

De nem mondtam hogy talalkozok vele, viszont ugy emlekszem azt sem mondtam nyiltan hogy nem. Mert en akkor azt hittem tesztelnek, pedig nem teszteltek

2022. márc. 13. 12:15
 13/25 harebell ***** válasza:
100%
Ha sima baráti, volt osztálytársi beszélgetés volt a fiatalabbal, az nem gáz egyáltalán. Nem flörtöltél, nem mentél bele randiba,nem ígértél semmit. Ez legyen így továbbra is, ha közeledne, utasítsd el, de beszélgethetsz vele nyugodtan. Ha úgy érzed, zavarná, hogy randizol a bátyjával, megemlítheted, de engedélyt nem kell kérned, nem tartozol neki semmivel, ha nem hitegetted.
2022. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#10 És hogy érzed, őszinték? A nagyobbik tényleg érdeklődik, jó volt a randi? Valóban kapcsolatot szeretne veled?

Akkor neked ő jön be jobban? Hogy tetszik az öccse? Mennyire ismered őket?

2022. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Amugy felhozta az occset a randin...hogy tesommal osztalytarsak voltatok nem? Huhhh mondom igen, ő is otthon lakik még? Mar ennyitol zavarba jottem. Nem tudom nekem ez az egesz fura
2022. márc. 13. 12:16
 16/25 A kérdező kommentje:

14

Valoban tetszek a nagyobbnak es ismerkedni szeretne. Jo volt a randi nagyon reg lattam.

Igen nekem ő jon be jobban, a kicsi is tetszik megmondom oszinten de vele semmi nem lesz, meg a battya sokkal jobban tetszik.

Hat hiaba osztalytarsak volunk sose beszeltunk, a battyaval meg semmit nem beszeltem soha ezelott. De tudom hogy normalis csalad, meg tisztelettudo mindket fiu rendesek nagyon

2022. márc. 13. 12:20
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írd meg nekik, hogy a másikuk is rád írt és randizol vele. Neked nem kell magad kellemetlenül érezned, nincs mit titkolnod.

Egyébként elég furcsa, hogy hirtelen egyszerre jutottál eszükbe.

De mégis mit tesztelnek? Egyiknek sem tartozol semmivel.

Lehet inkább csak szórakoznak veled. Én mindkettőnek megírnám, hogy mi a helyzet a másikkal, a reakciójukból talán többet megtudsz, hogy mi ez az egész.

2022. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
milyen kislány vagy..... Ha mindkettő jó pali akkor személyiséget helyezném előrébb , mivel akit kedvelsz azzal tartósabb lehet a kapcsolat.
2022. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Pont ezert irtam hogy mindketto tetszik de a nagyobbal illek ossze....kislany vagy te.
2022. márc. 13. 12:36
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem tudsz ertelmezni
2022. márc. 13. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!