Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok hogy tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok hogy tudnak hamar barátot találni akivel min 1 évig együtt vannak?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnak a lányok 2-3 hónap alatt barátot találni? A lányoknál ez a normál idő? Vagy ezek a lányok kapcsolatfüggők?


Fiúként nekem évekbe telik és akkor is csak kihasználnak a lányok:(


2022. márc. 13. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az ember a 20-as éveiben még nem biztos, hogy könnyen megtalálja a megfelelő embert. Megismerkedik valakivel, és az első időkben minden szépnek tűnik, majd idővel érzi, hogy nem ő az igazi, vagy nem fog működni hosszútávon. Ilyenkor az értelmes emberek elengedik egymást, és pár hónap után újra ismerkedni kezdenek. 25 évesen lett először igazán jól működő, kölcsönös érzelmeken alapuló kapcsolatom, ami 7 évig tartott. Utána pedig megismerkedtem a férjemmel, akivel 11 éve vagyok együtt. Szerintem semmi gond azzal, ha az ember fiatalon megtapasztal pár dolgot, és később épp ezért becsüli meg a jól működő kapcsolatát.
2022. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Én egy 1 éves kapcsolatom után 5 év múlva találtam újra valakit, akivel életképes kapcsolatot lehetett kialakítani, mégse nyervákolok itt, mi bajotok van nektek

21/N

2022. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a húszas éveim elején volt, hogy túl hamar ugrottam bele egy új kapcsolatba szakítás után 🤷 éreztem, hogy nem vagyok még túl jól, de a srác annyira akarta és olyan jófej volt amúgy, hogy hülyeségnek éreztem volna emiatt szabotálni a dolgot. Jól kiidegeltük egymást a friss kapcsolatunkban, ő a családi traumáival, én az exem utáni gyásszal 😅 kudarcba fulladt az egész.

Szóval a későbbiekben figyeltem, hogy ha kell, inkább legyek egy évig egyedül, ha addig tart, amíg újra alkalmas vagyok egy kapcsolatra.

2022. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!