Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intellektuális férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intellektuális férfiak! Nektek nehéz intelligens barátnőt találni? Igényetek, hogy okos legyen a párotok, hasonló intellektussal, mint amilyenek ti vagytok?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?

2022. márc. 13. 22:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
18%
buták, mint az országút
2022. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
20%
Nehéz.
2022. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz hát. Vegyük az itteni példát: Kb. naponta a fejemhez vágják, hogy incel vagyok, mindezt úgy, hogy közöm nincs hozzájuk és ugyanúgy írok róluk negatív dolgokat. Az intelligenciához hozzátartozik szerintem az értelmes vitakultúra, ami itt 100-ból maximum 1-2 nőnek megy. Ha férfiakról írok negatívat, soha, egy nő sem áll belém és felpontozna. Ha akárcsak 1-2 nőről írok negatívat vagy enyhén negatív tapasztalatot, amit más mesélt, azonnal lepontoznak. Nos, szerinted mennyire fér bele az intellektuális szintbe az ilyen szintű kettős mérce és az önkritika teljes hiánya? Azt meg sem merem említeni, hogy amikor nők reagáltak a hozzászólásaimra, az esetek több, mint felében olyanokat próbáltak a számba adni, amit nem írtam, az esetek több, mint felében még az értő olvasás sem ment.


De, szerencsére nem kell az itteni szintre alapozni, a valóságban ennél azért jóval értelmesebb az átlag. Viszont, sajnos a hétköznapok nehézségei annyira lehúzzák az itthoni embereket, hogy kevés köztük az intellektuális. Nekem nem elvárás, hogy fullosan intellektuális legyen a másik, szóval inkább az egyszerű, hétköznapi életben jelenlévő intelligenciát venném. Alap dolgokról való tájékozottságot, talpraesettséget és problémakezelést. Na, hát olyanból, akire ezek jellemzőek, kevés van. Mindkét nemből szerintem.

2022. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
67%
#3: Jaj de szép kis védőbeszédet rittyentettél magadnak. Egészen meghatódtam :) Közben azért nem felejtetted el lehülyézni a nőket sem. Bravó.
2022. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
59%

#4: Köszönöm, hogy prezentáltad, amiről beszéltem! Sehol sem írtam azt, amit állítasz. Az itteni nőkről írtam negatíva és te tökéletesen be is mutattad, hogy miért. Sajnálom, hogy nem illek az álomvilágba, ahol tapsot vársz azért, hogy képtelen vagy értelmezni egy egyszerű szöveget.

Továbbá, lazán átsiklottál az utolsó mondatomon is... Mindkét nemről írtam m a második bekezdést.

Ilyen az, amikor csak egy beszólásra jut, de még azt sem fogod fel, mire szólsz be. Ugye, megérted, ha te kiesel az intelligens kategóriádból? Nem azért, mert nő vagy, hanem mert egyszerű, mint a faék.

2022. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
42%

az a baj az ilyen fél-buta nőkkel, hogy sok pasi elhiteti vele, hogy okos, mert meg akarják dugni


aztán amikor olyan környezetbe kerül, ahol nem akarják megdugni, kiderül számára, hogy nem okos, ami természetesen fáj

2022. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
43%

#4


Tipikus fölényeskedő női beszéd, amit megszokhattunk tőktek. Mert a te (meg a GYIK-es társaid) azon a véleményen vagytok, hogy aki kritikát ír a nőkről az incel, lúzer, éppen visszautasította valaki stb. Az meg sem fordul a fejedben, hogy jogos a kritika. De amikor a férfiakról szól egy kérdés, akkor hiénák módjára gyűltök össze, hogy dögevők módjára lakmározzatok a húsból. Igen, ezek vagytok ti. Arról nem is beszélve, sikeres embernek állítátok magatokat be, miközben itt, a oldal süllyesztőjében kommenteltek.


Tisztelt annak a néhány normális nőnek, aki megfordul erre néha.

2022. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként maximálisan egyetértek a #3-assal. Én is ugyanezt tapasztalom az itteni nők többségénél, amit leírt. Örülök annak, hogy ezt más is észrevette, és kimondota.


#7 voltam.

2022. márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
70%
*kimondta
2022. márc. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
35%

Még annyi hozzátennék egyébként, hogy az itteni nők többsége kifejezetten rosszindulatú is.


Itt van néhány érv, amit tapasztaltam:


- a nők szerint pedofília, ha valaki egy 21 éves szexi anime cosplay-es nőt vonzónak tart.

- a nők szerint jogos a megcsalás akkor, ha egy férfi 2 hétig nem jelentkezik.

- a nők (feltehetően irigységükben) képesek egy nagyseggű, kb. 20 éves TikTok csajt lekislányozni, talán a kis melle miatt.

- a nők szerint oké az, ha egy nő kint hagyja az exét falun fagyoskodni, ha az illető - miután békülni jött le, és nem jött össze - lelkéste az utolsó buszt. Had feküdjön ott éjszaka sötétben, egy szál pólóban, a buszmegállóban.

- a nők gyakran durván sértegetik a pasikat, akikkel nem értenek egyet. "undorító vén féregnek", "nyomorultnak" stb. nevezik azt, akivel nem értenek egyet (az incelek sosem használnak ilyen megvágó szavakat itt az oldalon). Emellett nyomdafestéket nem tűrő módon káromkodnak is.

- stb.


Szóval elég sok gond van velük.

2022. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!