Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intellektuális férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intellektuális férfiak! Nektek nehéz intelligens barátnőt találni? Igényetek, hogy okos legyen a párotok, hasonló intellektussal, mint amilyenek ti vagytok?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?

2022. márc. 13. 22:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
29%

#20:


Pont levágtad a mondatom lényegi részét. :DDDD Arra reflektáltam benne, hogy azonos mennyiségű intelligens nő és férfi közül több nő képes a kulturált viselkedésre. :D

2022. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
89%
Én a környezetemben azt látom, hogy mindenki a szintjén talál párt, szóval én ez alapján azt mondanám, hogy nem lehet olyan nehéz magas intelligenciával rendelkező férfiként hasonló intellektusú nőt találni.
2022. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
47%

#20: Elárulnád, hogy miért van az, hogy valahogy nőként csak a férfiakba állítok ilyen helyzetekben bele? Egyszer nem láttam az oldalon olyat, hogy nő nőt talált volna be, hogy leszólta a férfiakat alaptalanul. Egyszer nem láttam, hogy a férfiak ócsárolásakor felemelte volna a hangját egy nő. Egyszer nem láttam, hogy az oldalon nők bármiféle kritikát elfogadtak volna. Egyszer nem láttam, hogy nőként a női rinyát unnátok.

Szóval, ha ilyen kettős mércét toltok, miért lepődtök meg az ugyanolyan kettős mércén a másik nemtől is?


"AKi meg valóban intelligens, az olyan körökben mozog, szóval fog találni hasonló csajt."

Nem feltétlenül. Jó példa erre sok kisváros.

2022. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
#21 ezeket a tudományosnak hangzó, de 100%-os kitalációkat honnan szeded?
2022. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

#24: Onnét szedi, hogy ez a gyk és itt a férfiakat lehet szidni, a nőket nem... :D

Amúgy persze, semmi alapja nincs annak, amit írt, csak nőként értelemszerűen ez szimpatikus neki.

2022. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk onnan, hogy minden társadalmi osztályban több a férfiak által elkövetett erőszakos bűncselekmény? :)


[link]

2022. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

#26: Ebből az következik, hogy a nem erőszakos bűncselekmények már nem is számítanak? :O

Tipikus esete vagy annak, aki mindenből (tévesen) megpróbálja azt kikövetkeztetni, ami szimpatikus és ami nincs.

A férfiak hamarabb halnak. Most akkor, a nők jobban terrorban tartják a férfiakat? :O Ugye, hogy téves következtetés?

2022. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
56%

Erőszakos bűncselekmény összefügg a jellemmel. Egy frontális autós koccanásnál például ez nem merül fel minden esetben, ugye…


De nem érted, látom…

2022. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
tovább akarjuk bontani, hogy a nagy statisztika szerint milyen férfiak ezek, vagy akkor már rasszista leszek? XD
2022. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

#28: Így van, összefügg az erőszakos bűncselekmény a jellemmel. Ahogy a nem erőszakos is.

Én értem, hogy mit csinálsz, leírtam: Alaptalan következtetést vonsz le, mert neked úgy kényelmes.

De, akkor statisztikázzunk és menjünk bele a kultúrába: Az emberek kb. fele félrelép, a statisztika csak pár % különbséget tesz hol a férfiak, hol a nők javára. A női félrelépés nálad kulturált vagy mi?

2022. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!