Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intellektuális férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intellektuális férfiak! Nektek nehéz intelligens barátnőt találni? Igényetek, hogy okos legyen a párotok, hasonló intellektussal, mint amilyenek ti vagytok?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?

2022. márc. 13. 22:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
17%

Nem annyira nehéz.., az átlaghoz képest. Bár hozzám képest a mensa tagok is egybites baktérium szinten vannak. (Benne vagyok a csoportjaikban, mensa tag vagyok.)

Értelmet még az okosom közt is nehéz találni.


És ez semmi... igazi értékkel rendelkező ritka mint a 10 mérföldet meghaladó meteorbecsapódás.

2022. márc. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon...nagyon nagyon nehezen de sikerült megtalálnom.


10-eshez annyit fűznék hozzá h az is nagyon érdekes h a női gyűlöletbeszéd minden formában engedélyezve van mindenhol, bármit bárhogyan írhatnak bárkiről, bezzeg ha egy férfi ki meri mondani akár csak n-betűs szót (nő) akk már gyűlnek tombolni.

2022. márc. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem a valós életben lévő nőkről szólt, és a párkeresésről, nem arról, hogy ki mit kommentel gyakorin.
2022. márc. 14. 05:43
 14/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem nehéz, mert ilyen körökben mozgok. Az elmúlt 10 évben nem igazán voltam olyan társaságban egyáltalán, ahol nem felsőfokú végzettséggel rendelkező, több nyelven tisztességesen beszélni tudó, igényes emberek ültek túlnyomó többségben. Kerülöm is azokat a köröket, amiknek már a beszédén érződik, hogy a saját anyanyelve sem megy megfelelően, választékosan.
2022. márc. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos választ, 14! :) és ezek milyen korok? Egyetemi, kollégium, munkahely?
2022. márc. 14. 06:22
 16/44 anonim ***** válasza:
68%

15

Munkahelyem, volt egyetemi évfolyamtársaim és a rajtuk keresztül megismert emberek, tesóm baráti köre, akiket szintén főleg egyetemről, egyetemista közösségekből és hasonló közegből ismer. Menyasszonyomat mondjuk társkeresőn ismertem meg, de ott is árulkodó volt a bemutatkozása.

2022. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem azért nehéz nekik, mert intelligens férfi és intelligens nő között előbbiből van több olyan, aki bár értelmiségi/okos, de a szotyi potyog ki a száján, akkora bunkó. Az ilyen férfiak szoktak kelleni a tangapapucsos romáknak, mert meglátják bennük önmaguk telepi proliságát, nem ahhoz, aki egy vérvételen is olyan úriemberként viselkedik, mint az egyetemi katedrán mondjuk.
2022. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Azért nem olyan nehéz.

Én kétdiplomás informatikus vagyok, feleségem 2 diplomás mérnök.

Egyetem alatt ismerkedtünk meg.


Nem konkrétan csak hasonló intellektusú embert kerestem, de kényelmes, hogy tudunk beszélgetni mérnöki, logikai stb dolgokról

2022. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
23%

#12


A női gyűlöletbeszéd eredete gondolom az, hogy a világban el van terjedve az a nézet, hogy a nők tisztességes, empatikus, kedves, tanult személyek. Míg a férfiak gonosz, buta, szexmániás, veszélyes alakok, akik bántják a nőket.


A kérdés már csak az, hogy miért éri meg a nőknek fenntartani ezt a képet? A válasz feltehetően az, hogy így mehet a felelősségáthárítás. Ha egy nőt sérelem ér, ő semmilyen módon nem hajlandó felelősséget vállalni. Ő úgy gondolja, nem felelős a saját életéért. A női gondolkodásban a nő nem hibás, csak áldozat, és a neme miatt megkülönböztetett figyelet igényel.


Már kezdem azt gondolni, hogy ezt a rovatot sem az incelek süllyesztették le (azok mindig ugyanazokat az sablon kérdéseket írják ki), hanem a nők (tisztelet a kivételnek) . Ők azok, akik a legnagyobb gyűlöletbeszédet írjak, akik féregnek, nyomorultnak neveznek másokat, mert rossz az életük, és jól érzik magukat, ha bántanak másokat.

2022. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
63%

"mert intelligens férfi és intelligens nő között előbbiből van több"


A helyzet az, hogy az utóbbi években a nők jobban teljesítenek az IQ teszteken.


#12:

Semmilyen gyűlölet beszédet nem írunk, csak már mindenkinek tele a töke azzal, hogy reggeltől estig ontjátok magatokból az idióta kérdéseket, ócsároljátok a nőket, de ha rátok szólnak egy rossz szót, akkor meg vagytok sértve és csodálkoztok, hogy miért is.


E kérdés alatt is hányjátok ide a sz.rságokat, hogy buták a nők....

Nézzetek már magatokba! Nem véletlen vagytok egyedül. Kiállhatatlanok, frusztráltak vagytok és ostobák.


AKi meg valóban intelligens, az olyan körökben mozog, szóval fog találni hasonló csajt.

2022. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!