Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi a nőgyógyásszal? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi a nőgyógyásszal? Hogyan hogy ne legyen nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval mielőtt nagyon debilnek tartanátok el kell mondjam,hogy kb sose gondoltam volna hogy ide írok de nincs mit tenni.. Tanácsra lenne szükségem😃


Helyzet a következő: A helyi korházba feküdtem nagyon sok ideig egy csúnya ciszta miatt ahol természetesen minden orvossal találkoztam már unásig láttuk egymást a dokikkal. Volt egy kedves orvos aki nagyon fiatal vele mindig lehetett hosszasan beszélni mindig nagyon aranyos volt velem.. Lényeg tehát hogy akkor még ebbe nem gondoltam bele semmit.. Miután kikerültem a korházból hozzá kezdtem magánba járni kontrollra ahol is meg van az a bizonyos szikra.. Már a korházba is éreztem persze,de nem voltam benne biztos. Tudom nagyon durva mert nőgyógyász de nem tehetek róla hogy így találkoztam vele.. Lényeg hogy mikor hívtam telefonon hogy szeretnék hozzá menni akkor is nagyon úgymond örült a telefonba hogy mennék. Mentem is és a vizsgálatok elvégzése után előtt rengeteget beszélgettünk már tulajdonképpen nem is nőgyógyászati dolgokról hanem teljesen hétköznapi privát dolgokról is.. Például,hogy hova járt iskolába vagy hogy én hol nőttem fel..stb. Vagy az egészségügyi rendszerről és hogy én és ő is hol képzeli el magát pár év múlva stb.. Szóval mint egy rapid randi de nőgyógyászati székben tudom nagyon groteszk. De elvégre ők is emberek..🤷🏼‍♀️😃 Szóval nagyon érdekes volt és én totálisan úgy érzem hogy megvolt az a kis flörtölés enyhe kacérkodás.. De hogyan tovább? Nyilván ő orvosként nem teheti meg hogy csak küldjön egy smst hogy hallo el akarnék e vele menni egy randira.. Elvégre ő is érezheti úgy hogy nem biztosan jól értelmezte az én jeleimet… És nem akarná beégetni se magát. Én egyébként 23 éves vagyok ő pedig szakorvosjelölt 27 éves. Nagyon fiatal. Nem tudom van e valakije ő se tudja van e valakim.😆 Ugyhogy bonyolult. Kérdésem. Hogyan kéne kezdeményeznem előre haladnom az ügyben? Úgy érzem nekem kellene megtenni a következő lépést.. Gondoltam arra is hogy esetleg elmegyek a rendelésre megint valami mondvacsinált indokkal😅 De nem tudom mi legyen az és akkor mégis mit kéne tennem vagy mi lenne a megoldás.. Hogy adjak neki egy egyertelmu jelet.. De ne toljam túl és ne égessem be magam..


Köszi ha válaszolsz



2022. márc. 17. 16:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem, ahogy mondtad, ő is ember, és igen, kicsit vicces az átlagember agyával nézni ezt, hogy rögtön látja a kis rejtett kincsedet, de ők szerintem máshogy tekintenek erre, ezért ugyanúgy lehet bármi, akár bármilyen emberrel, nexustól függetlenül. Az én egyik rokonom férje például a fogorvosa volt...:) És a rendelőben alakult ki köztük a szikra, egy csúnya gyökérkezelés során. Semmi sem lehetetlen, maximum körülményesebb, akár pl. egy magántanár-diák viszonyban ( ha mindketten felnőttek)...Hajrá! Szerintem menj el még a rendelésére, esetleg kezdeményezz Te.
2022. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

Semmiképp ne várd, hogy ő hivjon el! A karrierjével jatszana!

DE! És itt jön a DE! Ő is csak ember! Szerinte hívd el te randira, de ugy, hogy nincs ott senki más! Plusz, ha jol alakulnak a dolgok, akkor talaljatok ki egy storyt h hol ismerkedtetek meg! Nehogy kesobb baj legyen belole

2022. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudom majd jönnek olyan válaszok is,hogy biztosan félre értettem de nem. Egyértelműen megvan a szikra közöttünk.. Viszont nem akarok beégni se. 😀 Kezdeményezek én a magánrendelésén de ez hogy lenne a legjobb? Mert azt csak nem vághatom oda neki hogy meginna e valamit velem valamikor. Szóval nem akarok úgy kezdeményezni hogy utána ha visszautasít akkor égő vörös fejjel kelljen kimennem az ajtón. Tehát valami kevésbé direkt megoldás volna jó..
2022. márc. 17. 16:47
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak ilyen jofej, es kedvel téged. Ennyi.

Ha annyira bejonnek neki, sztem elhivta volna

2022. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha beszelgettek, kerdezd meg h van-e barátnője, családja
2022. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez mindenhogy ciki lesz. Bocsi.
2022. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, szerintem túlkombinálod. Egy magánrendelésen az orvosnak kedvesnek KELL lennie, hogy megtartson téged, mint pácienst, valamint legyen jó híre, akihez szívesen járnak az emberek.


Mostanában elég sok magánrendelésen jártam, mindenhol rettentő kedvesek voltak hozzám az orvosok, asszisztensek.

2022. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
#7 Véleményét csak megerősíteni tudom. Egy idősödő orvosom van, és vizsgálat előtt, közben és után is beszélget velem. Egy környékről származunk, tudom kb az egész életpályáját és én is megosztottam vele privátabb dolgokat, pl a költözésünket. Nem, nincs semmi romantikus a kapcsolatunkban, egyszerűen kedves ember, és a beszélgetés oldja a feszültséget (nem igazán szeretem a nőgyógyászati vizsgálatokat). Nem feltétlenül kell ebbe többet belelátni.
2022. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

Nekem a te helyedben boven eleg lenne arra gondolnom hogy 280 beteg nemi szerveben turkalt :) es meg az elkovetkezo 35-40 evben ugy 15 0000000000000 nonek fog a nemi szerveben nyulkalni :) akik fedetlen also testtel elotte fekszenek. Es megfogja a melluket is mondvan: emlo vizsgalat..:)


Gondolj arra! Arra is h latta sajnos komoly nogyogyaszati problemed volt. Lehet o gyereket akar es latta a leleteidbol hogy nehezebben esnel teherbe.


Raadasul miert akarnal olyannal osszejonni aki napi 8-10 orat noi testekben nyulkal???


Wtf.



N

2022. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Keresd meg fb és jelöld be aztán ha akar valamit majd keres. Ha vissza se jelöl akkor csak túlgondoltad.
2022. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!