Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi a nőgyógyásszal? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi a nőgyógyásszal? Hogyan hogy ne legyen nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval mielőtt nagyon debilnek tartanátok el kell mondjam,hogy kb sose gondoltam volna hogy ide írok de nincs mit tenni.. Tanácsra lenne szükségem😃


Helyzet a következő: A helyi korházba feküdtem nagyon sok ideig egy csúnya ciszta miatt ahol természetesen minden orvossal találkoztam már unásig láttuk egymást a dokikkal. Volt egy kedves orvos aki nagyon fiatal vele mindig lehetett hosszasan beszélni mindig nagyon aranyos volt velem.. Lényeg tehát hogy akkor még ebbe nem gondoltam bele semmit.. Miután kikerültem a korházból hozzá kezdtem magánba járni kontrollra ahol is meg van az a bizonyos szikra.. Már a korházba is éreztem persze,de nem voltam benne biztos. Tudom nagyon durva mert nőgyógyász de nem tehetek róla hogy így találkoztam vele.. Lényeg hogy mikor hívtam telefonon hogy szeretnék hozzá menni akkor is nagyon úgymond örült a telefonba hogy mennék. Mentem is és a vizsgálatok elvégzése után előtt rengeteget beszélgettünk már tulajdonképpen nem is nőgyógyászati dolgokról hanem teljesen hétköznapi privát dolgokról is.. Például,hogy hova járt iskolába vagy hogy én hol nőttem fel..stb. Vagy az egészségügyi rendszerről és hogy én és ő is hol képzeli el magát pár év múlva stb.. Szóval mint egy rapid randi de nőgyógyászati székben tudom nagyon groteszk. De elvégre ők is emberek..🤷🏼‍♀️😃 Szóval nagyon érdekes volt és én totálisan úgy érzem hogy megvolt az a kis flörtölés enyhe kacérkodás.. De hogyan tovább? Nyilván ő orvosként nem teheti meg hogy csak küldjön egy smst hogy hallo el akarnék e vele menni egy randira.. Elvégre ő is érezheti úgy hogy nem biztosan jól értelmezte az én jeleimet… És nem akarná beégetni se magát. Én egyébként 23 éves vagyok ő pedig szakorvosjelölt 27 éves. Nagyon fiatal. Nem tudom van e valakije ő se tudja van e valakim.😆 Ugyhogy bonyolult. Kérdésem. Hogyan kéne kezdeményeznem előre haladnom az ügyben? Úgy érzem nekem kellene megtenni a következő lépést.. Gondoltam arra is hogy esetleg elmegyek a rendelésre megint valami mondvacsinált indokkal😅 De nem tudom mi legyen az és akkor mégis mit kéne tennem vagy mi lenne a megoldás.. Hogy adjak neki egy egyertelmu jelet.. De ne toljam túl és ne égessem be magam..


Köszi ha válaszolsz



2022. márc. 17. 16:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%

Ne kezdeményezz direktbe egyetlen férfinél sem! Ez egyáltalán nem vonzó és nem is a te dolgod. Most lesznek nők, akik lepontoznak és tapasztalatlan gyenge kisfiúk is:) nem most kezdtem hidd el:)

Te jelzéseket tehetsz, amire ő vagy tesz lépést, vagy nem. Ha nem tesz, az is egy válasz, amit el kell fogadnod. Én annyit tennék, hogy a kötetlen beszélgetés közben el ejtenék olyan dolgot, amit nagyon szeretnék megkapni. Pl a kávéról beszélünk és szóba jön kávézó, akkor nagyon lelkesen mondanám, hogy de szuper lehet az a hely, még soha sem voltam ott…ha erre sem lép, akkor el kell fogadni, hogy nem szeretne udvarolni.

2022. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak örül hogy már szakorvosjelöltként is járnak hozzá magánban. Nagy ám a konkurencia.

Egyet mondok,ha valóban kikezdene egy pácienssel,akkor nem százas,nekik ezt tanítják az egyetemen,hogy hogyan kezeljék a páciensek érzelmeit (mint minden intim szakmánál ,pl pszichológus).

Ha veled kezd,mással is fog,akkor ő szó szerint a punci miatt lett nődoki :D


És ha nem akarsz bazi kellemetlen szituációt ne kezdeményezz...

2022. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

magánban alap hogy kedvesek, profik szoktak lenni, hisz azért fizetjük...

ő meg gazdagodhat... :)

2022. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Nos nem tudom , hogy valós e a kérdés . Mert szakorvosjelöltnek nem lehet magánrendelése.

A volt és a mostani nőgyógyászom is nagyon kedves velem.(70-es férfi volt, most 40-es doktornő van)

Szóval erre nem alapoznék.

2022. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Többet látsz bele. Én jóformán csak magánúton járok orvoshoz, és sajnos elég sokat jártam az utóbbi pár évben. Szinte MINDEGYIK extra kedves volt. A plasztikai sebészemmel ha megnéznéd a Viberes beszélgetésünket, azt mondanád, hú, ez nem is az orvosod, hanem valami jó haver, vagy az ortopédorvosom, aki még bókolt is. Semmit nem kell az ilyenekbe belelátni, aki akar tőled valamit, az lépni fog, ha nem lépett, akkor nem akar semmit, ennyire egyszerű.
2022. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

Én is voltam olyan magánrendelésen ahol (nagyon extra volt egyébként, ugyan nem nőgyógyászat) ahol amikor az orvos nézte az eredményeket, akkor még vagy egy negyedórát vagy talán többet is beszélgettünk. A lényeget 2 perc alatt elmondta velem kapcsolatban, nem is volt bajom szóval nem volt indokolt a hosszú beszélgetés, de aztán elkezdett mesélni a befektetési terveiről, kérdezte én mit tanulok, stb stb. Az egész nagyon szürreális volt egyéb dolgok miatt, de abszolút nem volt köthető a vizsgálathoz:D semmi rosszra nem kell gondolni.


De sok magánrendelésen voltam és többnyire (noha nem mindig) ott igen, kedvesebbek, figyelmesebbek, nem hajtanak el hamar hiszen meg is fizeted az árát, és viszed a hírét ha jó, ha rossz.


Sok orvos csinál magánrendelést mert abból tudnak igazán jól keresni ergo nagy a verseny.


Én nem vitatom hogy volt szikra meg flört, mert nem voltam ott és persze emberek vagytok és lehet, de a flört nem mindig jelenti azt hogy a másik akar is valamit. A flörtnek az is a "lényege", hogy a felek "játszanak" egymással, nem mondhatják ki/nem akarják kimondani ami bennük van, de attól meg egymás tudtára adják.

Sokan ezt negatív játszmának vélik, én spec nem, szerintem lehet érdekes, kellemes, vicces. Csak nem feltétlen kell többre gondolni.


De még ha valóban tetszel is neki teljesen amatőr dolog lenne tőle. Abszolút nem profi hozzáállás, mert ha van 1, azaz te, akkor lehet még 1000 másik is így.


Ha mindenképpen akarsz kezdeményezni, én azt ajánlom válts orvost. Mert az úgy cinkes, hogy te ott fekszel széttárt lábakkal és kávézni hívod (sarkított példa). Ezzel őt IS baromi kellemetlen helyzetbe hozod.

Tehát akkor inkább mint nem páciens tedd, mert ez így lenbe korrekt(ebb).


Nem mondom, hogy ne tedd hisz egyszer élünk csak korrekt körülmények kellenek.

2022. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%

Kerdezo latna hogy az a pasi mar vagy 600 nobe belenyult..koztunk fiatalok es idos nenik is! Tuti nem akarna randizni azzal aki egyebkent total meztelenul mar latta a kerdezot..


Sajna ez ilyen. Neha elugrik az ember egy gyors rakszuresre. De utana nem keresi nem haverkodik a dokival.


En ugy kerestem dokit h sehol masutt ne lassam csak a rendeloben arra a 15 percre! Es nagyon igyekeztem h siessunk nem szeretek ott ulni a vizsgaloban 35 percig.. halisten nem kellett!

2022. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális magándoki eleve kedves, velem is vált pár szót a nőgyógyászom mindig vizsgálat közben egyéb dolgokról, gondolom oldja a páciens feszültségét. Nem látnék bele semmit.
2022. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Sok ember ott ragadt le hogy a magánrendelésen kedves velem🥴 De itt arról van szó hogy már a korházba IS.. Ez volt. Többször összenéztünk,összemosolyogtunk.. mikor találkoztunk a folyosón .. Megkérdezte hogy vagyok. Én ültem az asztaloknál ő a nővérpultba és szemeztünk végig… Már szinte kellemetlen volt😂 És akkor nem volt az orvosom. Állami korház. Nem magánba voltunk és nem KELLETT velem kedvesnek lennie. Ezért mondtam hogy a szikra már akkor is megvolt…. utána jött az hogy mentem magánrendelésre..
2022. márc. 18. 09:11
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ez esetleg igaz, és te ezek után mégis őt választottad magánorvosodnak, akkor ott valami gond van a toronyban, nem is kicsi.
2022. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!