Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi a nőgyógyásszal? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi a nőgyógyásszal? Hogyan hogy ne legyen nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval mielőtt nagyon debilnek tartanátok el kell mondjam,hogy kb sose gondoltam volna hogy ide írok de nincs mit tenni.. Tanácsra lenne szükségem😃


Helyzet a következő: A helyi korházba feküdtem nagyon sok ideig egy csúnya ciszta miatt ahol természetesen minden orvossal találkoztam már unásig láttuk egymást a dokikkal. Volt egy kedves orvos aki nagyon fiatal vele mindig lehetett hosszasan beszélni mindig nagyon aranyos volt velem.. Lényeg tehát hogy akkor még ebbe nem gondoltam bele semmit.. Miután kikerültem a korházból hozzá kezdtem magánba járni kontrollra ahol is meg van az a bizonyos szikra.. Már a korházba is éreztem persze,de nem voltam benne biztos. Tudom nagyon durva mert nőgyógyász de nem tehetek róla hogy így találkoztam vele.. Lényeg hogy mikor hívtam telefonon hogy szeretnék hozzá menni akkor is nagyon úgymond örült a telefonba hogy mennék. Mentem is és a vizsgálatok elvégzése után előtt rengeteget beszélgettünk már tulajdonképpen nem is nőgyógyászati dolgokról hanem teljesen hétköznapi privát dolgokról is.. Például,hogy hova járt iskolába vagy hogy én hol nőttem fel..stb. Vagy az egészségügyi rendszerről és hogy én és ő is hol képzeli el magát pár év múlva stb.. Szóval mint egy rapid randi de nőgyógyászati székben tudom nagyon groteszk. De elvégre ők is emberek..🤷🏼‍♀️😃 Szóval nagyon érdekes volt és én totálisan úgy érzem hogy megvolt az a kis flörtölés enyhe kacérkodás.. De hogyan tovább? Nyilván ő orvosként nem teheti meg hogy csak küldjön egy smst hogy hallo el akarnék e vele menni egy randira.. Elvégre ő is érezheti úgy hogy nem biztosan jól értelmezte az én jeleimet… És nem akarná beégetni se magát. Én egyébként 23 éves vagyok ő pedig szakorvosjelölt 27 éves. Nagyon fiatal. Nem tudom van e valakije ő se tudja van e valakim.😆 Ugyhogy bonyolult. Kérdésem. Hogyan kéne kezdeményeznem előre haladnom az ügyben? Úgy érzem nekem kellene megtenni a következő lépést.. Gondoltam arra is hogy esetleg elmegyek a rendelésre megint valami mondvacsinált indokkal😅 De nem tudom mi legyen az és akkor mégis mit kéne tennem vagy mi lenne a megoldás.. Hogy adjak neki egy egyertelmu jelet.. De ne toljam túl és ne égessem be magam..


Köszi ha válaszolsz



2022. márc. 17. 16:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#19

Szerintem ezt mindenki felfogta. Továbbra is azt mondom, vannak kedves orvosok és kész.

2022. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm járt a nőgyógyászával és azért lett vége, mert a pasinak már két kiskamasz gyereke volt meg rengeteget dolgozott. Mindketten függetlenek voltak. Szóval azért ne zárjuk már ki a lehetőséget, hogy a pasinak tényleg tetszik a kérdező és esetleg tényleg akar vmit.


Én utána járnék ennek a dolognak. :)

2022. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok.


Továbbra is azt gondolom, hogy tetszhetsz neki.

De csak azért, mert az állami kórházban ahol nem volt konkrétan a TE orvosod és kedves volt az sem feltétlen jelent bármit is.


Ő ott akkor IS a munkáját végezte, te meg ott IS beteg voltál. Szóval attól még hogy a kórházban nem ő vizsgált attól még nem csoda hogy nem rúgott beléd és helyette kedves volt.


Szemeztetek oké, de ő ott is orvosi minőségben volt, te meg beteg.


Szóval ne láss bele a kedvességbe többet, úgy általában értve.


De ha azt érzed, hogy volt valami (ami lehet így volt, hisz nem voltunk ott) akkor nyugodtan. De szerintem ez akkor is úgy tiszta, ha orvost váltasz előtte és magánemberként minőségedben keresed fel valahogy, nem mint páciens az orvost.

2022. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én orvostanhallgató vagyok. Beszélgettem már nagyon sok mindenről a betegekkel, ha pedig betegként kell orvoshoz mennem, akkor is több mindenről esett szó a vizsgálat közben . Ahhoz hogy a feszültséget oldjuk, kell ez is.

Ui.: még mindig nem értem , hogy hogyan lehet neki magánrendelése. Az szakvizsgához kötött . 😅

2022. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem se kezdeményezze te! Ha akar tőled valamit akkor legyen férfi és lépjen, ha erre nem képes akkor az már eleve halott ügy. Az a minimum, hogy ha egy pasi akar tőlem valamit, akkor tesz is érte. Ha nőgyógyász ha nem.
2022. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Na lett valami?:D
2022. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!