Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok, ha egy srác a randin elsírná magát előttetek? Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

El szeretnék hívni egy végtelenül kedves lányt találkozni, beszélgetni, mert szeretném neki megköszönni hogy kihúzott a gödörből és visszaadta az életkedvemet. Rengeteget köszönhetek neki és ezt szeretném is személyesen a tudtára adni, nem Facebookon.

A gond az hogy ez eléggé érzékeny téma számomra mert őszintén, szívből hálás vagyok neki ezért és nagyon megszerettem őt, és ha már csak magamban sokáig erre az egészre gondolok akkor is könnybe lábad a szemem, szóval szerintem esélyes hogy nem fogom tudni megállni hogy ne bőgjem el magam előtte, hiába vagyok férfi. Tudom hogy gáz, de ez van, ember vagyok én is, és vannak gyenge pontjaim, ez pedig talán mind közül a leginkább sebezhető részem.

Nem tudom ha odáig fajulna a dolog hogy tényleg sírva fakadok előtte, akkor mire számítsak, nagyon nem szeretném őt elveszteni, de nagyon fontosnak tartanám szemtől szembe tudatni vele mennyire sokat jelent nekem és milyen nagy dolog az amit kaptam tőle.

Ha ti lennétek az ő helyében, ti mit szólnátok ha síró pasit látnátok a randin? Undor, megvetés, szégyenérzet, vagy esetleg empátia, támogatás, netán ti is sírva fakadnátok?

Én is, ő is 25 éves, ha ez bármit is számít.



2022. márc. 26. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolnám, hogy én férfit keresek, nem egy nyápic, feminin pasit, akit nekem kell megmentenem saját magától. Erre van a pszichológus, nem a párkapcsolat, ne is haragudj! Szedd már össze kicsit magad és állj a sarkadra kérlek! Normális nő menekülni fog így fejvesztve!
2022. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon kínosan érezném magam az egésztől és valószínűleg nem találkoznánk többet
2022. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én letörölném a könnyeit, és remélném hogy nem sírom el magamat én is.

Ha esetleg menekülne a lány, ahogy azt a gyakoris szakértők állítják, én itt vagyok! (23N) Nekem lehet sírni a vállamon, ölemben, ahol tetszik.

2022. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!