Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeljem ezt a kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a kialakult helyzetet?

Figyelt kérdés

Munka mániás vagyok, van egy ismerősöm üzleti kapcsolatban vagyunk. Korábban hívott teázgatni nem mentem, mert mindig halasztottam. Mi egy idősek vagyunk.


A drága jó édesapja nyíltan megmondta akar engem, legyek a barátnője és szeretője.


Köztöltem az apjával, hogy ez,hogy működne mit fog gondolni a fia.

A válasz az volt, nem fog tudni senki róla.


Haza utaztam két hétre, úgy váltam el az apjával, hogy amint vissza megyek Washington-ba vár engem.


Most ma este rám írt a kedves fia, hogy mondjak neki dátumokat, mikor utazom vissza Washingtonban, mert megigérte, hogy elvisz teázni és enni valahova.



Hol van az üzleti határ, tegyük fel egy üzleti ebédnél vagy vacsoránál?

Honnan tudom fogom tudni, hogy érzett valamit , vagy csak szimpla üzleti kajázás?


Már komolyan én érzem magam kínosan, és nem tudok nyugodtan aludni.


Tegnap este pont azt álmodtam, hogy elmentem az ismerősömmel enni és megcsókolt, ami után én még szarabból éreztem magam, mert az apja is lövi a szelet.



Áááá teljesen ki vagyok, még lesem szállt a gépem, de fia is illetve az apja is azt, írta utoljára, hogy várnak.

Már félek megnyitni az üzeneteket.


1 hónap múlva pedig lesz egy nemzetközi tárgyalás, ahol a világ minden részéről fognak jönni értékesítők, este pedig üzleti bál est lesz.

1 évbe egyszer rendezik meg ezt, a rendezvényt, de már az apja közölte velem, hogy ott van, ott lesz a helyem velük, az ő cégükkel, és a fiával együtt fogunk közösen értékesíteni ami, pedig a fia része azt el felezi velem, hogy az legyen az én nyereségem is.


Most ma este a fia, pedig átküldte a tárgyalás helyét, pontos címét,és nyomatott nagy betűkkel írta, hogy ott van a helyem ő mellette, ott van helyem velük és várnak.


Esküszöm nemtudom, hogyan kezeljem ezt a kialakult helyzetet?


Ha kiderül az apjának és a fiának is bejövök, ha a fia megtudja az apja csapja nekem a szelet, a végén az fog kijönni én akarom az apát és fiát, pedig nem csak... csak a munka összeköt minket.


És azt sem értem álmomban miért csókolt meg az ismerősöm, akivel egy idősek vagyunk..... vele álmodtam ma pedig jelenzkezett.


Mindnkinek csak annyit írtam vissza, hogy jó rendben.

Várnak ott leszek.

A fiával pedig már elég régóta halasztom ezt a közös kajázást-teázgatást... neki is megmondtam jó rendeben......


2022. ápr. 7. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyiknek megmondanám, hogy csak munkakapcsolatot akatok vele. És utána jól tudnék aludni.
2022. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kell egy kamupasit kitalálni.

Aki ott lakik, ahová most te utaztál, vagy bárhol, ahol nem az a kettő van.

Úgyhogy sorry, de velük csak munkakapcsolat lehet.

2022. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell döntened és azt egyértelműen kommunikálni. Akkor majd nem fog nyomasztani a helyzet.
2022. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!