Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátság? Vagy annál több?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság? Vagy annál több? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác ismerősöm. Amikor megismertem szimpatikus volt nekem,de volt barátnője. Eltelt azóta pár év és most szakítottak a csajjal. Amikor csak szabadideje van általában találkozunk. Eljárunk minden felé és jókat szórakozunk. A gondom az,hogy én szívesen összejönnék vele,de nem igazán tudom,hogy ő mit szeretne. Barátnak tekint vagy esetleg tetszem neki? Napi szinten beszélünk és miattam még a haverjait is hanyagolja,de még sem vagyok biztos a dolgomban.(Gyengébbek kedvéért 20 éves vagyok ő 27)
2010. szept. 16. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi egy csaj miatt a haverjait hanyagolja annak vagy bejön a csaj, vagy homokos! De mivel a srácnak volt csaja, így valszeg nem meleg, szal...



...mond el neki mit érzel iránta! Ha nem viszonozza még maradhattok ugyan úgy barátok!

2010. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egy próbát megér....
2010. szept. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!