Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátság vagy több annál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy több annál?

Figyelt kérdés

Na szóval ott kezdeném,hogy nem tudom eldönteni,hogy barátként szeretem az osztálytársam vagy szerelmes vagyok belé.

Jó pár éve jól megegyezünk,de néha elkapja a hülyegyerek lét és egyvégbe szivat,máskor meg nagyon jó barátoknak tűnünk.

Van az osztályban négy csaj(akikből az egyik a legjobb barátnőm volt) és ők mindég beköpik a fiúkat ha valamit csinálnak és ezért ő nagyon nem szereti őket.Tudtam,hogy valamit terveznek ellenük és rákérdeztem,hogy mit?Azt mondta,hogy nem mondja el és megkérdeztem,hogy miért?Nem bízik bennem?Azt felelte,hogy azért is.Elmondtam neki,hogy bennem megbízhat és hogy a 4csajnál ő fontosabb nekem és elmondta.

Kicsit később elmondtam neki,hogy fogalmam sincs,hogy ő mit gondol rólam és,hogy ez szörnyen zavar.Elmondta,hogy semmi rosszat nem gondol.Elmondtam neki azt is,hogy ő nekem barátnak számít,de a barátság 2 emberből áll és válasznak azt kaptam,hogy ő is barátjának tekint.(Naaaagyon boldog voltam!)Biztosítottam,hogy bennem megbízhat és hogy akármit elmondhat,de sajnos azóta is semmit nem mondott el amit csak egy barátnak mondana el.Én jeleztem még,hogy fontos nekem,de semmi.

Szerintetek lehetne több mint barátság vagy csak ennyi?Mit csináljak,hogy ő is foglalkozzon velem?

14 és Lány.


2009. márc. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ahogy én látom ez csupán barátság, bár a fiú részéről még nem igazán alakult ki teljesen, talán bizonytalan magában, talán a barátai fontosabbak, bennük jobban bízik, vagy egyszerűen nem akar veled foglalkozni. Mert lehet Őt zavarja, hogy ennyire "ragaszkodsz" hozzá.

Szerintem először legyen rendesen kialakult barátság. Ha annyira jól kijöttök, akkor már te tudod.

"Mit csináljak,hogy ő is foglalkozzon velem? "

Bármit, csak ne nyomulj, mert az a legtaszítóbb. Hanyagold egy kicsit, aztán kiderül, hogy tényleg számítasz-e neki, utána meg kialakul.

Sok szerencsét.

2009. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a hanyagolás nem módszer... mármint amúgyis eltávolodóban vannak egymástól és akkor még jobban távolodjanak el? Mert ezzel a módszerrel szerintem mást nem lehet elérni.

Mit csinálj? Add önmagad és nagyon fontos, a fiúnak barátja akarj lenni. Ha az meg van, onnantól egy lépés választ el a járástól... igaz egy igen nagy lépés, mert benne van a pakliban, hogy a srác nem akar majd járni... és legyél őszinte is... másrészt, honnét tudod, hogy semmi olyat nem mondott el? Lehet, hogy csak azóta nem történt vele semmi olyan, amit elmondhatott volna... és beszélgess vele sokat is ha teheted. :) Jelezted? Hogyan? Ha csak valami jelt adtál neki, az nem biztos, hogy lejött ám neki. :P Sok srác nem veszi a jelzéseket. :P

2009. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy jeleztem,hogy a haverjával hülyéskedtek,hogy Ő vágja el az ereit és a haverja kérdezte tőlem,hogy nincs-e bicskám?Azt feleltem neki,hogy ha lenne se adnám oda ilyesmiért.A haverja "Oooo"-zott.Remélem ő is megértette a célzást,nem csak a haverja.
2009. márc. 6. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Áh.. Ebben a korosztályban vagyok, ma sokadjára lettem tanuja annak, hogy azért ment tönkre egy barátság, mert a csaj elkezdett nyomulni. Lehet, hogy mások ezt nem vennék nyomulásnak, de egy idő után mindenkit elkezd zavarni, ha túl sokat lógnak rajta. Először tudd meg, hogy tetszel-e neki, mert ha nem és úgy próbálkozol a barátságnak is búcsút mondhatsz.
2009. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez a srác barátnak tekint Téged.Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz,még nem alakult ki teljesen a barátság.


A másik ok meg az hogy tudod, a fiúk nem nagyob értik a fiú-lány barátságot..Tisztelet a kivétel...Ők úgy gondolják,hogy fiú és lány között szerelmi vagy csak sima kapcsolat van/lehet..szerintem erről is beszélhetsz Neki..nekem is van ilyen barátom és Ő sem mondott el nekem sokmindent, de miután felvilágosítottam a fiú-lány barátságról..azóta úgylátom több mindent megoszt Velem. :)



Sok-sok szerencsét:)

2009. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!