Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randi volt? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randi volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom nem fontos, hogy minek hívjuk de szerintetek ez randinak számított/ (kölcsönös-e a vonzalom)?:


Egy kolléganőmmel (mindketten 24, én pályakezdő, ő gyakornok) voltunk most hétvégén fürdőben. Én járok elég gyakran, és mikor meséltem mondta, hogy nagyon szívesen csatlakozna ha legközelebb megyek. Ezért pár nap múlva említettem, hogy következő szombat reggel megyek.

Alapból más programja lett volna és délig alszik szombatokon, de átszervezte a programját. Rendkívül csinos ruhában jelent meg (szoknya, harisnya, blúz, szövetkabát). Fürdő után javaslatára megittunk egy-egy kávét is (ő fizetett mindkettőnknek). A belépőket én álltam, de utána ragaszkodott, hogy egyenlően rendezzük a számlát. Ez utóbbi ami elbizonytalanít. Emellett nagyon sokat beszélt. Mondjuk igyekezett kérdezni is rólam, de valahogy visszaterelődött mindig a téma rá. Ez nem teljesen meglepő, ugyanis ő inkább extrovertált én meg elég szótlan vagyok, nehezen kommunikálok. Bókolt is, hogy milyen gyorsan úszok, meg nagyon sokáig bírom a gőzfürdőt és milyen jó az állóképességem. A végén mondta, hogy legközelebb ki kell próbálnunk az ételeket is azon a helyen ahol kávéztunk.


Most haza kellett utaznom (Egyébként Hollandia, mindketten expatok vagyunk itt), ezért a következő alkalomra van idő felkészülni.

Sok jel mutat a kölcsönös vonzalom felé. Csak nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Sose voltam kapcsolatban és túl szépnek,okosnak tűnik. Bár enyhe autizmusom ellenére én is normális vagyok hatalmas pénisszel.



2022. máj. 3. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem elhittem, hogy komoly a kérdés. De a vége azért nagyon tetszett :DDD.
2022. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Me bassz már, pedig hihető volt. XD
2022. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komoly kérdés :D Csak arra akartam utalni, hogy talán nem logikus az önbizalom hiányom
2022. máj. 3. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, mesélj még... Olyan szépen indult... 😄
2022. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem hihetetlen történet xD Igazából főleg a fizetés megosztása miatt aggódtam (bár Hollandiában ez szokás), meg nem volt az elején/végén fizikai kontakt csak integetés
2022. máj. 3. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

"Bókolt is, hogy milyen gyorsan úszok, meg nagyon sokáig bírom a gőzfürdőt és milyen jó az állóképességem."

Ez a rész is egyértelművé teszi, hogy kamu a kérdés, valami idióta fantáziálgatás. De az utolsó mondat végképp egyértelművé teszi. Pedig milyen szépen indult...

2022. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lényegtelen végülis, jövőhét végén lesz folytatás. Legalább élőben sikerül igazi nővel találkozni, ez nem sokaknak sikerül ezen a platformon :D
2022. máj. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!