Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék ismerkedni idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni idegen lányokkal. Hogyan kéne?

Figyelt kérdés
Na szóval nem vagyok hülye, annyi az egész hogy nem arról van szó hogy valami programon ismerkednék (buli, rendezvények..stb). Tehát teljesen idegenekkel. Utcán, buszmegálló stb szerintetek lehet? Na és most nem az elméletre gondolok hanem a valóságra, hogy esetleg nektek sikerült-e. Légyszi még segítsetek hogy mire gondoljak amikor odamegyek egy idegen lányhoz beszélgetni. :) bocs a sok hülyeségért, de remélem így megértitek hogy pontosan mire gondolok. Köszi 15f
2010. szept. 16. 22:06
1 2
 1/12 nielindi ***** válasza:

nem hiszem, h az idegen lányok buszmegállokban ismerkednek.

habonakörök közelében keresd öket!

2010. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nielindi ***** válasza:
*gabona
2010. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kösz eddig akkor segíts hogy hol. Diszkó kilőve
2010. szept. 16. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Én inkább suliba szoktam ismerkedni... És nem hiszem, hogy buszmegbe pl lehet!
2010. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a HÉV-en mindig a jó csajokkal egy ülőrészbe szoktam ülni, s mindig elkezdek velük dumálni. Álltalában azt szokták mondani, hogy milyen jó, hogy vannak még ilyen pasik, akik nem besz@riak s meg mernek szólítani egy csajt. Mondjuk én kocsmában, kávéházban, buliban, buszon, bárhol nekiállok dumálni. Ill. mostmár nem, mert van egy elég komoly barátnőm. De előtte gátlás nélkül. Mit lehet veszteni? Mindig volt csajom :D
2010. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ilyen válaszokat várok! :D
2010. szept. 16. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá , kérj tőle egy cigit , mondja , hogy nem dohányzik , erre mond neki , hogy te se xD jó fejnek fog tartani , kérdezd meg a nevét , aztán megkeresed májvipen , msn-en felveszed , és innen már "sinen" vagy .....
2010. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vegyél fel pár jó cuccot, hamisíts egy újságíró igazolványt és mond azt hoyg a tv től vagy és iylen meg iylen talkshowba keresel szereplőket!


Tuti trükk!!


Melóztam egy műsornál pár hetet próbaidősként, és kortól nemtől függetlenül vidéken vagy akár bp-n de mindenhol többnyire mindenki szóbaállt velünk akihez odamentünk..

2010. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha az utcán megtetszik egy lány, szerintem bárikor nyugodtan odamehetsz hozzá. Ha egy bunkó, akkor lejön úgyis, mert elküld a fenébe. DE sok rendesebb lány is van azért.

Én is örülnék, ha egy jófej srác odajönne végre hozzám. :)

Még ha nem is tetszene, akkor sem küldeném el, főleg nem bunkó lekezelő módon!

És légy kemény, és ne vedd minden lány szavát túl komolyan.


Bárhol, bármikor odamehetsz valakihez, és a duma is mindegy, akár az a cigis is jó, feltéve, ha a csaj nem dohányzik...Mindegy mit mondasz, csak ne ilyen hülye "csajozó" dumákat...:)

18L

2010. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy az idegenek közt nők is vannak?

A földön kívüliek nem is biztos hogy tudnak magyarúl, csak azt hallottam telepatáúl beszélnek!

:)

2010. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!