Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire normális jelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális jelenség?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal,és hát annyira régen voltam ilyen helyzetben randi ilyenek,(házas voltam évekig),már nem is emlékeztem milyen érzés.Na a lényeg amikor beszélünk az is olyan hatással van rám,hogy érzem extrázik a szívem,izgatottság érzés van rajtam,ami órákig fenn áll.Attol félek ha találkozunk annyira izgulni fogok,hogy rosszul leszek,elhányom magam vagy valami.Abba bele sem merek gondolni ha szexre kerül sor,mert már attól össze szorul a gyomrom. Különben alapjában is nagyon izgulós típus vagyok,de mondjuk 10 éve nem voltam ennyire ha randiztam. Mit gondoltok,hogy tudnám ezt leküzdeni?

2022. máj. 12. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mint Stan és Wendy a korai south parkba


Az ilyesmi úgy működik ha tudod kezelni oké , ha èrzed hogy gàtol akkor elbedzelgetős Dr bàcsi

2022. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Normális, csak ne engedd hogy úrrá legyen rajtad. Nyugtasd magad, próbáld a helyzetet kívülről nézni.


Ne éld bele magad, mondogasd folyamatosan, hogy semmi nem lesz ha vele nem jön össze. Ugyanis semmi nem garantálja, hogy pl. holnap nem tűnik el minden szó nélkül.

2022. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!