Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen probléma lehet magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen probléma lehet magasságbeli különbség esetén? Ti randiznátok 192 cm-s pasiként 150 cm-s nővel?

Figyelt kérdés
Már a normális beszélgetéshez is le kellett hajolnom. A csók és a szex is kérdés számomra, hogy ez mennyire lehet kényelmetlen később ?

2022. jún. 5. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Max ha hajlandó extrém platformos magassarkút hordani
2022. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
exxxxxtra small. Ágyban nem számít a magasságkülönbség.
2022. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Veletek az ég világon semmilyen probléma... majd 20-30 év múlva a 160 centis férfiutódod fog itt pityeregni, hogy minek is alkottad meg.
2022. jún. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
A magasság nem genetikus, legalábbis a genetika nem túl erős benne.
2022. jún. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3

Tehát az alacsony nők ne szaporodjanak? 😅😂 Amúgy sem értem... Egy csomó alacsony nőnek van hórihorgas fia...

2022. jún. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as, 160 cm-es nőként már most 16 évesen 178 cm-es a nagyfiam, pedig ő még nőni fog. Úgyhogy nem feltétlen lesz alacsony az utód.

Egyébként meg a volt férjem 182 cm-es volt és a szexben valóban nem volt akadály a magasságkülönbség. Egymás mellett sétálva néztünk ki már a 22 cm különbséggel is furán, meg annyi hogy neki le kellett hajolnia, hogy megcsókoljon, nekem meg automatikusan lábujjhegyre állnom. De más akadály nem volt.

2022. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt soha gondom ebből
2022. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nálunk én 162cm vagyok, a férjem 192cm. A magasságbeli különbség nem okoz(ott) gondot, mert egymással akartunk/akarunk lenni. A személyiség számított. Én ráadásul nem nagyon hordok magassarkút, ha igen, az is max 5cm. 20 éve vagyunk együtt 16 éve házasok.

Mikor szóba került az elején, hogy őt zavarja-e, mondta, hogy nem... le tud hajolni.

Ha téged ez már most ennyire zavar, el kell gondolkodni, hogy érdemes-e folytatni a dolgot. A magasságán nem tud változtatni, és magassarkú se mindig lesz a lábán..


A fiunk 11 évesen már 162 cm.

2022. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

197 cm vagyok, a legkisebb nő akivel valaha voltam 158 cm volt. De egész sokszor voltam 160-165 cm körüli nőkkel is úgy általában. Sőt többször voltam bőven alacsony nővel, mint magassal az életemben. Az ágyban valóban nem számít egyáltalán a magasságkülönbség.


Probléma nincs, de ha téged zavar, ha te odaképzeled a problémát, akkor nyilván ne erőltesd a dolgot vele, ha nem tudod őt elfogadni olyannak, amilyen.

2022. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

187 vagyok, randiztam 150 magas lánnyal.

Konkrétan borzalmas volt szerintem


Csókolózáshoz görnyedni kell, amúgy is dolgoztam a tartásproblémámon, de csak rontott rajta...

Nem tudtunk kézenfogva sétálni, mert csak rángattuk egymást, neki fel is kellett emelnie a kezét, ami szintén nem kényelmes hosszútávon.

Szexnél meg a melleiről ne is álmodj hogy be tudod kapni a bimbókat, még a csók is gerincproblémákat okozott néha.


Más miatt, de egy hónap után befejeztük.

Utána szerencsére megismerkedtem a nálam pár centivel alacsonyabb feleségemmel, ég és föld.


Csókolózás nem effort

A legtöbb pár csak 1-2 évig sétál kézen fogva állítólag, mi lassan 4 éve megállás nélkül. Tökéletes a szinkron, mivel kb egymagasak vagyunk ugyanakkora végtagokkal, lépéshosszal stb.

Szex is kiváló, végig csókolózunk vagy csókolgatom a testét gyomorszájig kb.


Plusz extrák:

jók egymásra a cipőink néha, azért az ő lába keskenyebb és laposabb, az enyém széles és magas, de alapvetően kibírható.

A gyerekeink is magasak lesznek

2022. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!