Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen probléma lehet magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen probléma lehet magasságbeli különbség esetén? Ti randiznátok 192 cm-s pasiként 150 cm-s nővel?

Figyelt kérdés
Már a normális beszélgetéshez is le kellett hajolnom. A csók és a szex is kérdés számomra, hogy ez mennyire lehet kényelmetlen később ?

2022. jún. 5. 00:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha már volt kérdés a válaszok közt: a magasság mennyiségi, nem minőségi tulajdonság, tehát az öröklése is kissé más,mint a kék-barna szem. Alapvetően statisztikailag a legnagyobb valószínűségű a két szülő magassága közti utód, de mind lefelé, mind felfelé lehetnek kiugró értékek. (És akkor most nem vettem számításba a magasságot befolyásoló genetikai betegségeket.) Viszont tendencia alapján inkább felfelé tolódik az arány, nem lefelé.

Egyébként inkább csak utcán zavaró szerintem a magasság különbség. Szexben abszolút nincs jelentősége, csóknál csak akkor kellemetlen, ha állva akartok kizárólag. De ha egymás mellett ültök, vagy a nő a férfi ölében...stb,akkor már nincs igazán kellemetlenség.

2022. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az ágyban nem zavaró!? 😃 Ha lejjebb adtok, nem. De egy falhoz kapott sexben, vagy kutyapózban s sorolhatnám igen zavaró. Rajtatok múlik h leadjátok, vagy meg tudjátok oldani másként.
2022. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért akarod vele folytatni, ha ez neked egyértelműen zavaró? Köszönjetek el egymástól udvariasan, mondd meg, hogy nem érzed a kémiát, azt kész. 192 centivel igen nagy tartományból válogathatsz a nők magassága terén.

Én is 150 cm vagyok, a férjem 188, minket nem zavar, de vannak, akiket igen. Nincs ezzel semmi baj, csak felesleges a másik idejét húzni. Hiszen ez a felállás nem fog változni, a magasság adott.

2022. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!