Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenetek talizni egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenetek talizni egy nagyon szép lánnyal ha neten bokolgatal neki és felhiv magahoz viszont ő csak 14 evves?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsit öregnek érzem magam ehez 20 évesen még kérdés nélkül mentem volna de mostmar 26 vagyok és van egy 4 evves lányom is.


Az történt hogy elég csinos a csajszi és sokszor bokoltam neki fel évig kb beszélgetünk sokat majd egy ideig nem

De most szuneten van írt nekem hogy apjánal van 10 napot( szülei külön nevelik) és nem e jönnek át mikor apja dolgozik ? Megmutatna a szobáját kacsinto fej .


Én egyedülálló vagyok ő meg elmúlt már 14 szóval nem lenne bűn. de mégis csak 14 evves túl kicsi csajokkal már tudom sok a probléma.


De férfi énem meg menne .



#randi #Tini csajszi
2022. jún. 17. 20:48
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
12%

14 éves a lány ugyhogy azért már nem gyerek meg pedofil kategóri.


[link]

2022. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
#10 te ezt honnan veszed ? Össze keversz valakivel.
2022. jún. 17. 21:21
 13/40 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy a törvényeket meghozzák ezek a férgek kishazánkban, de meg lehet nézni a 14 éveseket, pont ballagás van, tele van velük az én fb-om is. Szép, helyes kislányok, egyértelműen gyerekek. Akik velük felnőttként szexelni akarnak azok aberrált állatok.
2022. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
89%
#12 nem keverlek, felismerlek a borzalmas helyesírásodról és a világtalan vakegér fogalmazásodról.
2022. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszélsz.

Amúgy nyelvész professzor vagy mi a fene vagy ?

2022. jún. 17. 21:29
 16/40 anonim ***** válasza:
83%

Itt is tobzódhatnak a pedók, a legutolsó aki a 11 évet írta, csak nem a 8-askánk?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Most félre értitek az nem pedofília ha valaki pl 14 evvesel van szerelmi kapcsolatban vagyaz se ha pl szerelmi kapcsolat van egy 12 evvesel de semmi szexualitás nincs köztünk magyarul semmi tapizas és semmi max csók és beszélgetés irogatas bokolgatas stb
2022. jún. 17. 21:34
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kérdés kiírasa is hülyeség volt mert pedonak vagy tituálva.. Mire számítottál?

Inkább csak troll kérdésnek tűnik..

2022. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Sose voltam troll de ezt csak itt tudom kerdezni
2022. jún. 17. 21:48
 20/40 anonim ***** válasza:
5%

Minek kérdezed?

Tedd amit helyesnek találtok.

De ha kődobálásra vágysz akkor az más.

Még azért is siman lepedofiloznK ha 18 éves "csajjal kezdesz" 10 évvel idősebbként. Mert nem "illik", "apja lehetnél" stb..

2022. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!