Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenetek talizni egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenetek talizni egy nagyon szép lánnyal ha neten bokolgatal neki és felhiv magahoz viszont ő csak 14 evves?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsit öregnek érzem magam ehez 20 évesen még kérdés nélkül mentem volna de mostmar 26 vagyok és van egy 4 evves lányom is.


Az történt hogy elég csinos a csajszi és sokszor bokoltam neki fel évig kb beszélgetünk sokat majd egy ideig nem

De most szuneten van írt nekem hogy apjánal van 10 napot( szülei külön nevelik) és nem e jönnek át mikor apja dolgozik ? Megmutatna a szobáját kacsinto fej .


Én egyedülálló vagyok ő meg elmúlt már 14 szóval nem lenne bűn. de mégis csak 14 evves túl kicsi csajokkal már tudom sok a probléma.


De férfi énem meg menne .



#randi #Tini csajszi
2022. jún. 17. 20:48
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Max nagybácsi

Szerintem az hogy apja lehetnél az 20 év korkulombsegnel kezdődik


Amúgy a nők jó része 20 évesen szereti pl a 40 evves pasikat


Vagy ha pénzre vágynak 60 as pasikat

2022. jún. 17. 23:00
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Na igen csak itt most a 14 éves koron van a hangsúly amúgy valószínűlegna faterja sem engedné ezt a kapcsolatot...

Sőt ha megtudná hogy tetszik meg együttvoltatok akkor valszeg lenne balhé..


Mondjuk lehet te sem örülnel ha a 12 14 éves lányodnak 26 éves figura csapná a szelet de ez van.

2022. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Nyilván nem de ha nagyon akarják a lányok a dolgot megoldjak.nem sok értelme van a totális tiltasnak

Inkább a lényeg hogy tudja mire kell vigyazni

2022. jún. 17. 23:21
 24/40 anonim ***** válasza:
83%
Fordult egyet a gyomrom tőled..
2022. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
81%
Úgy van, 14 éves lánnyal kurassad magadat, apuka létedre, gratulálok hímribi:D
2022. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen a tiltásnak nem sok értelme van.

De a fater nem fog neki örülni az biztos..

2022. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

1 szer mar csináltam ezt de akor 20 voltam nem 26 és nem volt gyerekem azért mostmar kevesebb szabad időm


Akor is 14 volt a csaj és titokban találkozgatunk 1 évig úgy öt se érdekelte nekem van e valaki én se nagyon neki van e úgyse beszélt nagyon erről csak szimplán jól éreztünk magunk

Csak akor sokkal szabadabb voltam

2022. jún. 18. 00:16
 28/40 anonim ***** válasza:
80%

#27: Teherbe is verted. Ennyit erről.

A 14 évesekkel nem az a baj, hogy testileg éretlen, hanem az, hogy fejben. Agyilag rettenetesen gyerekek még. Épp most lesz "apuka" a szomszéd, mert úgy gondolta, hogy marha jó buli 30 évesen kúrogatni egy 15 évest. Mi baj lehet? Gumiban nem szereti, a kiscsaj meg azt mondta, hogy tablettát szed. Aztán kiderült, hogy NEM szed, de a kis hülye a pasija kedvében akart járni, ezért azt hazudta, hogy de. Utána meg nem merte már elmondani az igazat. Amilyen kis idióta, azt hitte, hogy ennyire könnyen nem fog teherbe esni. Szerinte mindenki vitaminozik, meg hónapokig dolgozik a "babaprojekten". Utána sejtette, hogy gebasz van, de senkinek nem mert szólni. Végül elsunnyogott nőgyógyászhoz, hogy fogamzásgátlót akar íratni. Egyetlen szerencse, hogy a doki az alapos fajta, és megvizsgálta előtte. Egyből gyanús is lett neki. Csinált egy ultrahangot. Aztán mondta, hogy már feleslegesen szedné, lassan 9 hetes terhes. A kiscsaj most hetente szökdös el otthonról, mert ő meg akarja tartani a gyereket, a szülei meg erőltetik az abortuszt. Legutóbb hajnali kettőkor keltem arra, hogy a 15 éves érett gondolkodású visít a szomszédban, hogy vegye feleségül a pasi, pár hét múlva 16, és akkor nagykorúsítva lesz, a hülyei szülei meg nem szólhatnak az életébe. De volt olyan is a héten, mikor egy órát ordított a ház előtt, hogy tudja, hogy xy otthon van, engedje be.

Kinézhet egy 14 éves bármilyen érettnek, az csak egy csapda. A teste csak arra áll készen, hogy egy szem kósza spermiumtól teherbe essen, de agyilag egyáltalán nincs kész se a szexre, se a kapcsolatra.

Az meg rád nézve szánalmas, ha korodbelit nem találsz. Jobb is, ha sose derül ki, hogy kislányokra izgulsz, mert örökké viselni fogod a bélyeget. Normális nőt rohadtul nem érdekel, hogy jogilag nem bűncselekmény. Ő is volt 14, pontosan tudja, hogy miért rohadék dolog játszadozni egy gyerekkel.

Bár mondjuk téged ez nem érint, te 66 évesen is az általános iskolás korosztályra fogsz izgulni.

2022. jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
94%

Az én lányom 16 de ha egy 26 éves férfi kerülgetné letépném a tökeit.

Kapjál már észbe! Az a lány még kislány törvény ide vagy oda, te pedig defektes vagy, ha rá izgulsz. Gondolom a felnőtt nők nem állnak veled szóba. Remélem az apja lerendez.

2022. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsóval értek egyet. Ha megtudnám, hogy a 12-14 éves lányommal szerelmi viszonyod van, agyonvernélek egy szívlapáttal, de csak ha gyorsabb lennék, mint a férjem.
2022. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!