Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jövök állandóan zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök állandóan zavarba a lány előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány már egy ideje, de amikor oda kerülök, hogy megszólítom valahogy mindig leblokkolok és nem teszem meg. Pedig már lett volna jópár alkalmam, de mindig leblokkolok. Amikor rámnéz mindig zavarba jövök és elfordulok egy idő után. és most ezen lehet, hogy nevetni fogtok, de azért elmondom: van róla pár fényképem a gépen és amikor azokat megnézem akkor is zavarba jövök és bezárom. :S Tudom, hogy ez nagyon gáz, de ez van. Szerintetek miért? És az a másik dolog, hogy csak ennél a lánynál van ez, más lányoknál nem. :S
2010. szept. 19. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hány éves vagy amugy???:D

figy idővel minden más én még általános suliba kicsit félénkebb voltam igy lányok terén most meg többet vagyok lányokkal mint haverokkal meg nem muszály neked megszolitani probálj előbb haveri társaságba barátkozni lányokkal és majd elmulik:D

2010. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most csak azért kivételes eset, mert tetszik a lány, ha nem tetszene, hanem tegyük fel el kéne kérni tőle valami jegyzetet, akkor hopp se szó se beszéd simán elkérnéd, most meg fogadni mernék, hogy ennyit nem tudnál megtenni. Hát igen zavarban vagy, önbizalomhiány. Ez van, velem is ez van, és én se tudok ellene tenni.
2010. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Beviz Elek ***** válasza:

Na jam... Szitu nálam is ugyanez. Ti is kezdjetek el gyakorolni olyan lányokon, akik nem tetszenek ;)


20/f

2010. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

20 vagyok. :$ :D

De más lányoknál nincs ez, csak ennél az egy lánynál...ezért sem értem, hogy mi ez nálam. :S

2010. szept. 19. 22:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy van az, csak most ez a lány tetszik, ha más tetszene, hidd el cakk pakk ugyanez lenne.
2010. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
figy ha élőbe nem megy akk probáld neten ugy hátha könnyebb lesz a szitu vagy csak menj oda azt bocsi nemtudod menyi az idő azt bla bla bla mittom én kezdj el vele beszélgetni....:D
2010. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, mikor vmeik nap is megállt mellettem én meg azt sem tudtam merre húzódjak zavaromban, annyira zavarban voltam. :D :$ Az ex bnőmmel nem volt ilyen, őt simán lemertem szólítani és más lányokkal is jókat tudok dumálni, nem vagyok zavarban, de vele...
2010. szept. 19. 22:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy:D Még a képétől is zavarba jössz:D Lehet hogy magadhoz képest túl szépnek vagy jónak tartod őt? Én is azt szoktam tanácsolni, hogy gyakorolni kell más lányokon. Kiválasztasz valakit, és azt képzeled, hogy most ő AZ a csaj. Egyébként lehet hogy kedvel a lány csak azt gondolja hogy te le se tojod mert sose állsz vele szóba. úgyhogy hajrá!

L19

2010. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy magamhoz képes túl szépnek találom, mivel Ő a legesleggyönyörűbb lány a világon (és még finoman is fogalmazok), komolyan még soha, de soha nem láttam tőle szebb lányt!! És tudom én is, hogy le kellene szólítanom, de egyszerűen leblokkolok, ha oda kerülne a sor. Úgy talán egyszerűbb lenne, ha ő szólítana meg engem valami okból.
2010. szept. 19. 22:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor "provokálj" valami okot:)
2010. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!