Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jövök állandóan zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök állandóan zavarba a lány előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány már egy ideje, de amikor oda kerülök, hogy megszólítom valahogy mindig leblokkolok és nem teszem meg. Pedig már lett volna jópár alkalmam, de mindig leblokkolok. Amikor rámnéz mindig zavarba jövök és elfordulok egy idő után. és most ezen lehet, hogy nevetni fogtok, de azért elmondom: van róla pár fényképem a gépen és amikor azokat megnézem akkor is zavarba jövök és bezárom. :S Tudom, hogy ez nagyon gáz, de ez van. Szerintetek miért? És az a másik dolog, hogy csak ennél a lánynál van ez, más lányoknál nem. :S
2010. szept. 19. 22:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

OK!


Valami tipp? :)

2010. szept. 19. 22:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Ismered/nem ismered, találkoztatok már, vagy csak eddig plátói a dolog? ... Kis segítséget.
2010. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Személyesen nem ismerem, de amit tudtam azt kiderítettem róla, kimondottan még nem találkoztunk, csak szoktam látni a buszon és egyfele járunk haza. Kb. ennyi.
2010. szept. 19. 22:40
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Figyi, ez tök természetes. Azért vagy zavarban, mert nagyon tetszik. Ha valaki tetszik, annak meg akarunk felelni. Félsz, hogy valami olyat mondasz, vagy teszel, ami neki nem jön be, ezért nem mersz megszólalni. A zavarbajövés ebből fakad. Az önbizalomhiány is befolyásolhatja (ha van), de teljesen normális önértékelésű emberek is zavarba jönnek az előtt, aki tetszik nekik, ez így működik, teljesen természetes!

Megszűntetni nem lehet, csak leküzdeni. Én 25 éves lány vagyok, volt már néhány barátom, megtanultam helyzeteket kezelni, de ugyanúgy le tudok blokkolni! Ez változatlan. De általában már sikerül leplezni, megtanultam. Egyszerűen nem szabad elveszíteni a lélekjelenlétet, és tilos arra gondolni közben, hogy ÚRISTEN VELE BESZÉLEK!!, hanem arra kell koncentrálni, amiről éppen beszélsz, vagy amiről ő beszél. Lelki tartásra van szükség, hogy ne uralkodjon el az agyadon, hogy úristen helyzet van. El kell vonatkoztatni attól, hogy pont vele állsz szemben.

Ettől még ugyanúgy zavarban leszel, csak éppen nem fog rajtad látszódni, ha jól csinálod.

Az is sokat segít, ha rájössz, milyen gyönyörű dolgok ezek. De szeretnék most egy fiú mellett zavarban lenni ahelyett hogy itt ülök a szobámban:) (Na nem mintha baj lenne a jelenlegi kapcsolatommal, ami már 2 éve tart, csak jelzem, hogy erre az érzésre sokan vágyunk.) Tudom, hogy te meg nagyon szeretnél nem lenni zavarban, ez csak egy tipp volt, hogy próbáld meg élvezni, ha már leküzdeni nem tudod, max leplezni.

És mégvalami: nekem is tetszik valaki, és bizony nagyon hülyén érzem magam, mikor megnyitom a képet amin ő van:D Sőt, meg sem nyitom, csak a kis előnézeti képet merem megnézni:) Meg olyan is volt, hogy végiglapoztam a telefonomban a neveket, és mikor megláttam a nevét összerándult a gyomrom:D 25 éves létemre. (Mondjuk akkor tényleg be voltam gőzölve és nagyon fáradt is voltam aznap.) Csak jelzem, hogy ezen sem kell csodálkozni. Ezek ilyen dolgok.

2010. szept. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És mégegy gondolat! Ha nekem tetszik egy srác, és láthatóan zavarban van mikor vele beszélek, az nekem igen jól esik! Innen tudom, hogy nem vagyok neki közönbös.

Ha véletlenül bejönnél ennek a lánynak, akkor nem baj ha néha észreveszi majd, hogy zavarban vagy előtte! (Persze azért az kell, hogy tudjatok beszélgetni.)

2010. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!