Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki fél éve költözött kb oda ahol én lakom és kb április-május óta beszélgetünk. Mindennap ír, nem is ezzel van a probléma. Pár napja leírta, hogy belém szeretett azóta láttuk egymást személyesen is és élőben egyáltalán nem szól hozzám, mindig az anyukájával utazik és a testvéreivel mert állítólag úgy olcsóbb az utazás.

Az anyja állandóan mondogatja, hogy barátkozzunk (?) de engem egyre inkább idegesítenek. Nem tudom, hogy jogos e az, hogy inkább nem akarok vele kapcsolatot kialakítani.

Ha nem írok vissza egész nap ír, magát egy fiatal, őrült srácnak írta le bár egyáltalán nem ez jön le róla élőben :D

Egyébként 21 éves az illető akiről szó van.



2022. jún. 24. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bmeg miért kellene?

Nem leírtad hogy nem akarsz vele kapcsolatot?

2022. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

🤣

Nem.

Nehogy már az anyjának kene átvennie öt, hogy ismerkedni akarjon velem.

Hogy szeretett beled, ha élőben nem is randiztatok meg? Nekem teljesen komolytalan az egész.

Jogod van hozza, hogy ne akarj tőle semmit, érthető is és neki is el kell fogadnia. De ebben az esetben ne hitegeds, hanem írd meg neki kerek perec, hogy téged, mint férfi, nem érdekel.


23N

2022. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ravennie*
2022. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értem, azt írta azért mert kedves vagyok mindenkivel, bár nem is ismer igazán :D

Nem muszáj vele kapcsolatban lennem, csak érdekel mások véleménye, hogy én reagálom e túl vagy tényleg gáz.

2022. jún. 24. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl, sőt jkól nézed az esetet.

Az anyja nemcsak a fiát, de idővel talán Téged is irányítani fog (akar).

2022. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ebből max csak zegsz lesz
2022. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem lesz ebből semmi.


30F/ispán

2022. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!