Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg létezik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik az, hogy bármiféle kommunikáció nélkül, érzi egy férfi egy nőn, hogy mindegy milyen áron...ő kell és kész?

Figyelt kérdés
Mármint nem kell ahhoz beszélni, hogy két ember érezze, vonzódik egymáshoz?Csak érzik, hogy van valami köztük tök ismeretlenül és kész?

2022. júl. 10. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Ja, a gagyi romantikus filmekben.

A valóságban ennyi alspján csak a b.szhatnék állapítható meg.

2022. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez tényleg csak külső.
2022. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Ahogy írták már, csak külső, csak annyi, hogy vonzó e a másik vagy sem,

2022. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez érdekes kérdés.


Értem vert izzadva harcoltak.

Aminek csak annyi volt az előzménye hogy részegen stoppoltam random, összevissza hazudgáltam magamról, aztán röhögtek a srácok hogy amugy nem zavar hogy ismernek és a barátomat is, meg az egész körömet?, szóval szép mese volt, de köszi nem vették be amiket összehadováltam.

Aztán nem akartak hazavinni elvittek tópartozni haverokkal ott voltak a többiek, az ő köreik. Én ebbe nem egyeztem bele.dacoltam. ki se szálltam a kocsibol.

Nagynehezen hazavittek.

Aztán rárepült a srác a barátomra ha nem gond, lenyúlna tőle es keri a számomat meg stb. A hülye pedig megadta. Ebbol balhe is lett.

Elküldtem mindkettőt melegebb éghajlatra nem vagyok én kecske, akit egymás között adnak vesznek- alapon.

Na az a srác(ráadásul alfa), annyit harcolt küzdött vért izzadt értem, lehozta a csillagokat, hogy DE bízzak benne, hogy ha nekem mondták volna ogy én benne bízni fogok vele fogok járni és hatalmas szerelem lesz, körberöhögtem volna!


Es annyibol indult az egész, hogy

- részeg voltam

- random stoppoltam

- hazudgáltam annyit mint még soha életemben

- elküldtem a p.csába hússzor is


Ennyit a kommunikációrol meg mindenrol🤣

2022. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Beszéd nélkül esélytelen.


Az én mostani szerelmemet első látásra egy bunkó drogos hülyegyereknek néztem. Meg sem fordult a fejemben hogy ő tetszene nekem.


Aztán mikor valahogy egymáshoz sodródtunk és leszólított és beszélgetni kezdtünk akkor már éreztem egy olyan szintű megmagyarázhatatlan vonzalmat és kémiát mint ami a filmekben van.

6-8 hétig kerülgettük egymást mire elhívott randizni, ahol ő ugyanezt mondta el, hogy ő is már az első naptól kezdve odavan értem . 2 hónap járás után összeköltöztünk és azóta is nagyon szerelmesek vagyunk. És bár külsőre nem fogott meg legelőször, most a világ legjobb pasijáért sem adnám senkinek, mert minden porcikájába szerelmes vagyok.

(Bocsi a nyálas sztoriërt)

2022. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Nekem már csak azert is nem kicsit kellett teljesítenie, hogy en csak 5 percre is szóba álljak vele.

Már csak ennyiért is ugy küzdött, hogy SEMMI nem érdekli. Ha 300 km rel arrébb mentem is, utánam jött.


Nem a kémiával volt nálunk sem gond, hanem az én bizalmammal volt, de az hatalmas gond.

Valójában lehetetlent ért el azzal hogy bizalmatlt volt képes kivaltani bennem. Önmagamat cáfoltam meg, ilyennek az esélye, hogy valaki képes azt elérni, hogy en saját magamnak mondjak ellent saját magam előtt, szinte nulla.

4.voltam.

2022. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
*És ő erre képes volt.
2022. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mi a sz*rrol beszelsz kedves utolso? Teljesen ertelmetlen amit irsz.
2022. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Hogy letezik e olyan hogy kommunikácio nélkül azt érzi egy férfi hogy bármi áron.

Ha a hazudgálás és a másik elküldése elutasítása az itt kommunikáciot jelent bocs már hogy válaszoltam.

Nekem nem az.

2022. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Mondhatnam én szóba sem álltam vele már csak azért is küzdenie kellett hogy 5 percre meghallgassam.
2022. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!