Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy első randin egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy első randin egy férfinek mennyire szabad kiadnia magát?

Figyelt kérdés

Ha randizok, akkor általában őszinte is szoktam lenni.3 eset létezik a szememben.Az egyiknél abban a pillanatban amikor megpillantom a találkozásnál a nőt, jön a gondolat hogy ez sajnos nem fog összejönni.De ebben az esetben is végigcsinálom normálisan a találkozást,sőt,még az sem kizárt hogy jól érzem magam a másikkal.A találkozás végén viszont közlöm hogy jól éreztem magam vele,viszont sajnos én nem vele képzelem a jövőmet.A második és harmadik eset között pusztán annyi a különbség hogy az egyiknél szimpatikus a másik,viszont vannak olyan dolgok amiken azért fennakadok,és nem minden esetben győz meg a nő.A másikkal ellentétben, amikor tényleg minden szép és jó,és nagyon lelkes is vagyok.Mindkét esetben viszont mértéktartóan közlöm a randi végén a nővel hogy jól éreztem magam, és nagyon szeretném újra látni,és hogy folytassuk ami elindult köztünk.

Tehát a kérdésem főként arra irányul,hogyha mondjuk valaki nagyon szimpi az első randin, akkor érdemes azt a másik tudtára adni,és őszintének lenni és mondjuk olyanokat mondani hogy különlegesnek érzem, vagy hogy folyamatosan vált a személyes találkozóig is egyre vonzóbbá az online ismerkedés során,de a személyes találkozó során még tudott szintet lépni a szemembe.És pl. hogy nagyon tetszik a jelleme, az értékrendje, ha pedig ránézek kellemes érzés tölt el és egyúttal zavarba ejtő is,de mindenképpen jó értelemben.

Ha ilyen gondolatok vannak bennem egy első találkozás során, akkor lehetek őszinte, vagy jobb ha az elején még inkább magamba tartom a dolgokat.Egyrészt mert az elején mindenki a szép és jó oldalát próbálja megmutatni, másrészt pedig azt esetleg feltudom mérni hogy jól érzi magát a másik velem,de azt hogy mondjuk külsőre is úgy érzi hogy megvan az összhang,és szeretne nyitni felém, azt nem mindig tudom.Én azt tapasztalom hogy a felek szeretnek az elején titkolózni és nem kiadni magukat.A kellemetlen helyzetek elkerülése végett.

30 feletti korosztályról van szó, közel a 40-hez.És olyan helyzetre vetítve, hogy komoly,normális hosszútávú kapcsolat céljából történik a találkozás.



#első randi #férfi #nő #Érzelmek, gondolatok felvállalása
2022. aug. 13. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz őszinte, de ne dobálózz olyan dolgokkal amiket nem tudhatsz igazából, hogy tényleg úgy van-e, hogyha nem ismered a másikat.


"különlegesnek érzem, vagy hogy folyamatosan vált a személyes találkozóig is egyre vonzóbbá az online ismerkedés során, de a személyes találkozó során még tudott szintet lépni a szemembe. és pl. hogy nagyon tetszik a jelleme, az értékrendje, ha pedig ránézek kellemes érzés tölt el és egyúttal zavarba ejtő is"


Szerintem ilyeneket ne mondj, hogy különleges, meg hogy tetszik az értékrendje meg a jelleme, mert ezek nem fognak kiderülni egy találkozó alkalmával, pont ezekre a dolgokra gondoltam.



Őszintének pedig az a jó, ha őszinte vagy és elmondasz neki olyan dolgokat amik valósak. Például, hogy nagyon jól érezted magad vele vagy akár, hogy nagyon tetszett az illata. Ilyesmi. Egyszerű dolgok. Ne dobálózz olyan dolgokkal amik nyilvánvaló kamunak tűnhetnek még akkor is, ha te esetleg tényleg így érzed.

2022. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az online ismerkedések borzasztóan torzak tudnak lenni. De még az ez utáni személyes találkozók is. Arról nem is beszélve, hogy aki tehetséges a dologban, ráérez hogy mire veő a másik és simán elszínészkedi. Saját tapasztalat.
2022. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nulla.

Semmi érzelem semmi probléma, a világ tökéletes.

2022. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, ezt sokszor tapasztaltam már...elsőre sokan tökéletesnek tűnnek a szemembe.Sokszor elvisznek ezek a gondolatok és már jóval előrébb tartok az ábrándozásaimba.Aztán jön a felismerés hogy mégsem annyira tökéletes a másik,mint az elején látszott.

Lehet hogy naiv vagyok,és mellette a jót feltételezem alapból a másikról.Hogy az igazat mondja, mutatja.

De mivel párszor már koppantam, ezért van az hogy lehet belül kicsattanok az örömtől,mikor van egy ígéretes ismerkedésem, de próbálok mértéktartóan viselkedni,és eltitkolni a valódi gondolataimat.Mert azért kellemetlen a pofáraesés :)

2022. aug. 13. 16:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne fingj oda
2022. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, amikor az első, második randin nagy szavakat mondanak, hogy mennyire tetszem, mennyit szeretne velem találkozni, meg komolyan tudná gondolni velem, aztán 3 hét múlva mondjuk szakít, mondja, hogy gondolkodott, nem szerelmes belém, és szerinte akkor nem kellene folytatni. Akkor inkább tartsa már meg kicsit a lelkesedését amíg nem biztos magában. Lehet mutatni vonzódást, és lehet bókolni, de ne keltsünk hamisan nagyobb lángot, hogy ez most nagyon tuti hogy biztos ez és ő kell neked, amikor nyilvánvalóan még vizsgálgatod a másikat. Persze erre a nőnek is figyelnie kell, hogy a gyors szavak nem biztos hogy megalapozottak, viszont ez erősíti a másik fél vonzalmát és bizalmát, ezért én értékelném, ha a férfi is figyelne rá.
2022. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az aranyközépút a nyerő? Mikor ki is nyilvánítja a szimpátiáját ,vonzalmát egy férfi, viszont nem viszi túlzásba.

És mi az ami belefér és mi az ami már túlzás? Bár nyilván embere válogatja.

Azért nehéz ez, mert mindenki más.Van akinek az a szimpatikus ha ebben a korban a férfi már nem nyomul,mértéktartóan normálisan udvariasan letudja az első randit.Viszont van olyan,aki pont az ellentéte, és felteszi magának a kérdést hogy mire vár ez az ember,miért nem bókol, miért nem nyomul?! Ő meg elmegy inkább mással, aki megteszi.Mindenki más,és mást jelent számára az érdeklődés fogalma.

2022. aug. 13. 17:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdemes őszintének lenni, szeretem ha megvan a kölcsönös érdeklődés akkor az első randitól kezdve minél többet meséljünk egymásról, eszmecserézzünk. Ha gátlásosabb azt is mondja el, hogy ne azt higgyem hogy nem tetszem neki. De ha az elején kiderül hogy nincs semmi (vagy nem elég) vonzódás/szimpátia, akkor ne szenvedjünk, akkor is őszintén mondjuk ki, legalább is én így szoktam.
2022. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha a másik lelkes, mivel én is az vagyok, és ha kapcsolatot keresek, magamat adom.


Az első verzió nekem nem tetszik: ha valaki látásra tudja, hogy nem akar tőlem semmit, az közölje akkor. Engem összetörne, ha tudná, de eljátszaná, mert, mert... illem?


Viszont ez "a személyes találkozó során még tudott szintet lépni a szemembe", nekem ez red flag lenne. Mintha megpaskolná a fejem, hogy "jól van, okos kiskutya, felkeltetted az érdeklődésem". Ez a szintezés off. De ez csak én vagyok.

2022. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es

Igen, ha azonnal látom személyesen hogy sajnos nincs meg a vonzalom, nem működik a kémia, akkor nyilván illemből végigcsinálom normálisan.Felnőtt emberek vagyunk, el kell fogadni hogyha esetleg nem egymást keressük.De azzal nem rontanám el a találkozást hogy oda se megyek hozzá, vagy köszönés után kinyilvánítom a nem tetszésem és elköszönök.Általában az emberek azért készülnek a randikra.Megtisztelem azzal hogy végigcsinálom.Ilyen helyzetben mindig kellemetlen, főleg ha az egyik félnek mondjuk tetszik a másik...de szerintem az a kisebbik rossz, ha normálisan végig van csinálva a randi,és a végén normálisan és minél kíméletesebben közli a másikkal az ember hogy sajnos ez nem.


A másik esetben pozitívként értem hogy szintet lépett...mármint úgy értem hogy szokott lenni olyan ismerkedésem ami jól indul online.A találkozás viszont csalódás ilyen olyan okból kifolyólag.Én úgy gondoltam ezt a szintlépést és érdeklődést hogy közömbös vagyok ahogy felveszem egy idegennel a kapcsolatot,ahogy elkezdünk ismerkedni felkelti a figyelmem és érdeklődésem azzal ahogy beszélgetünk, lelkes kezdek lenni, ahogy halad előre az online ismerkedése a lelkesedésem még nagyobb.Eljut a dolog személyes találkozóra,és a lelkesedésen nem esik vissza, nem is stagnál, hanem még fokozódik ...én így értettem a szintlépést és érdeklődést.És szerintem ez jó, mert ez a normális út, hogy kialakuljon egy kapcsolat.Ezzel én úgy érzem azt sugallom a másik felé hogy vele tervezek és nyitott vagyok rá.

2022. aug. 13. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!