Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy első randin egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy első randin egy férfinek mennyire szabad kiadnia magát?

Figyelt kérdés

Ha randizok, akkor általában őszinte is szoktam lenni.3 eset létezik a szememben.Az egyiknél abban a pillanatban amikor megpillantom a találkozásnál a nőt, jön a gondolat hogy ez sajnos nem fog összejönni.De ebben az esetben is végigcsinálom normálisan a találkozást,sőt,még az sem kizárt hogy jól érzem magam a másikkal.A találkozás végén viszont közlöm hogy jól éreztem magam vele,viszont sajnos én nem vele képzelem a jövőmet.A második és harmadik eset között pusztán annyi a különbség hogy az egyiknél szimpatikus a másik,viszont vannak olyan dolgok amiken azért fennakadok,és nem minden esetben győz meg a nő.A másikkal ellentétben, amikor tényleg minden szép és jó,és nagyon lelkes is vagyok.Mindkét esetben viszont mértéktartóan közlöm a randi végén a nővel hogy jól éreztem magam, és nagyon szeretném újra látni,és hogy folytassuk ami elindult köztünk.

Tehát a kérdésem főként arra irányul,hogyha mondjuk valaki nagyon szimpi az első randin, akkor érdemes azt a másik tudtára adni,és őszintének lenni és mondjuk olyanokat mondani hogy különlegesnek érzem, vagy hogy folyamatosan vált a személyes találkozóig is egyre vonzóbbá az online ismerkedés során,de a személyes találkozó során még tudott szintet lépni a szemembe.És pl. hogy nagyon tetszik a jelleme, az értékrendje, ha pedig ránézek kellemes érzés tölt el és egyúttal zavarba ejtő is,de mindenképpen jó értelemben.

Ha ilyen gondolatok vannak bennem egy első találkozás során, akkor lehetek őszinte, vagy jobb ha az elején még inkább magamba tartom a dolgokat.Egyrészt mert az elején mindenki a szép és jó oldalát próbálja megmutatni, másrészt pedig azt esetleg feltudom mérni hogy jól érzi magát a másik velem,de azt hogy mondjuk külsőre is úgy érzi hogy megvan az összhang,és szeretne nyitni felém, azt nem mindig tudom.Én azt tapasztalom hogy a felek szeretnek az elején titkolózni és nem kiadni magukat.A kellemetlen helyzetek elkerülése végett.

30 feletti korosztályról van szó, közel a 40-hez.És olyan helyzetre vetítve, hogy komoly,normális hosszútávú kapcsolat céljából történik a találkozás.



#első randi #férfi #nő #Érzelmek, gondolatok felvállalása
2022. aug. 13. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Megtisztelem azzal hogy végigcsinálom."


Szerinted ez tisztelet, szerintem megalázás, amire én hosszú évek múlva is emlékezni fogok.


Értem, hogy a szintlépést pozitívként érted, nekem olyan, mintha egy használt autót mustrálnál. Megismered, és jobban tetszik - ez így működik általában, ha valaki nem robot, az tudja.


Olyan furcsa, hogy minden szart eltanul mindenki a romantikus filnmekből, a baromi egyszerű "jól érzem magam veled"-et senki nem használja. "Szintet léptél, he".

2022. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11-es


Miért, akkor neked az a szimpatikusabb ha a másik oda se megy hozzád a randin?Vagy mondjuk odamegy, köszön és neked mondjuk szimpi,de ő azt mondja hogy bocs de ő ezt nem szeretné veled? És akkor lehet 1 órát készültél rá testileg lelkileg,és ennyivel elintézett 1 perc után elköszönt...

Mikor nem úgy alakul ahogy megálmodják a felek az sosem egyszerű.Olyan helyzetben nincs jó megoldás.Szerintem aki felnőtt, az helyén tudja kezelni az elutasítást, de attól még lehet normálisan viselkedni,beszélgetni, eltölteni az időt, úgy, hogy közbe nem azt sugallom felé hogy minden szép és jó és nem biztatom hogy ebből lehet több is.


Ha megnézed a kérdés alatti részt én mindig azt használom ha jó benyomást kelt a másik...ott is írtam...hogy ezt szoktam általában mondani annak akivel jól sül el a találkozó, hogy jól éreztem magam vele és nagyon szeretném újra látni. De ez meg szerintem közhelyes.A kérdés épp erre irányult, hogy első randin elég ennyi, vagy érdemes feszegetni a szimpátia mértékét és boncolgatni, részletezni,kicsit túlzásba vinni a bókolást.

2022. aug. 13. 19:09
 13/15 anonim ***** válasza:

"Miért, akkor neked az a szimpatikusabb ha a másik oda se megy hozzád a randin?Vagy mondjuk odamegy, köszön és neked mondjuk szimpi,de ő azt mondja hogy bocs de ő ezt nem szeretné veled? És akkor lehet 1 órát készültél rá testileg lelkileg,és ennyivel elintézett 1 perc után elköszönt..."


Nem értem, hogy a készülődés miért van ennyire túlmisztifikálva, nem jár nekem senki ideje azért, mert felöltöztem.


Hogy ha nem jövök be neki, onnantól teljesen mindegy, hogy nekem szimpi-e vagy sem. Nem lesz semmi. Jöjjön oda, mondja el, hogy nem tetszem neki, és ennyi. A legkisebb mértékben az zaklat fel, ha valakinek nem tetszik a külsőm, vagy a kisugárzásom. Ha viszont egy órát elpazarlunk (nekem ez a pazarlás, nem a készülődés), és a végén nemet mond, és az első pillanattól tudta, hogy nem, arra fogok gondolni, hogy velem, mint emberrel van a baja, és amiatt már biztos rosszul érzem magam.

2022. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A kérdés épp erre irányult, hogy első randin elég ennyi, vagy érdemes feszegetni a szimpátia mértékét és boncolgatni, részletezni,kicsit túlzásba vinni a bókolást."


A lényeg, hogy magadat add, mert én nem tudom, ki vagy. Ha az elején eljátszod a bókolósat, kapcsolatban meg elfelejted, joggal csalódok. Vagy fordítva, aki nem szereti az érzelmességet, annál azt játszod, szűkszavú és laza vagy, neki meg kapcsolatban nyálas leszel. Azt add, ami jön belőled természetesen.

2022. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13mas

Akkor ebbe a kérdésbe nem értünk egyet sajnos :)

És valószínű nem tudjuk egymást ebben meggyőzni :)


Valóban van logika abban ha magamat adom,mert később is arra számíthat. Viszont szerintem azért számít az időzítés.Ha mondjuk túl érzelmes vagyok és az elején ezt mutatom felé, akkor lehet elijesztem vele.Vagy ha mondjuk az elején kicsit több időre van szükségem hogy közel engedjem magamhoz a másikat és önmagam lehessek, akkor tudatosan nem is tudnék úgy viselkedni, ahogy később egy kapcsolatba...amikor már ismerem a másikat, megbízok benne, jobban eltudom engedni magam a társaságába, jobban megtudok előtte nyílni.Nem mindenki tud olyan lazán viselkedni egy első randin egy idegennel, mintha már 5 éve kapcsolatban lennének.

2022. aug. 13. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!