Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elfogadható hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható hogy valaki 2-3 napig nem jelentkezik visszatért arra hivatkozva hogy beteg?

Figyelt kérdés
3 napig semmit sem írt vissza. Most meg benyögi, hogy beteg volt.
2022. szept. 17. 21:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%
Hogy jössz ahhoz, hogy meg mondd, mennyire voltam rosszul? Szerintem jobban tudom, milyen állapotban voltam.
2022. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%
Ha üzenetet tudtál írni akkor nem voltál igazán rosszul.
2022. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
32%

🤣🤣🤣

Jól van, akkor nem voltam rosszul :D

2022. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Szerintem annyit igazán írhatott volna, hogy bocs, beteg vagyok, majd jelentkezek. Szerintem ez bármilyen állapotban belefér. Főleg úgy hogy 3 napja még azt ecsetelte, hogy hétvégén megy iszogatni a haverjaival.
2022. szept. 18. 14:39
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak azzal kapcsolatban tudunk bármit is írni, hogy hogyan kezeld azt, ha tényleg nagyon beteg volt. Azt neked kell kiderítened, hogy tényleg a halálán volt, csak csak kamuzott.

Tényleg van olyan, hogy szinte egyik percről a másikra 3 napra ágynak esik az ember.

2022. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
Utolsónak igaza van, én is csak azt hangsúlyoztam hogy ÉN már kerültem többször olyan állapotba vírustól, hogy nem, nem tudtam volna megírni egy üzenetet. Enni se, semmit se tudtam csak feküdni, de az is borzalmas volt, semennyi erő se volt bennem. Amit megittam azt kihánytam a vizet is, rettenetesen legyengültem. Életemben 3x volt ilyen, senkinek se kívánom, annak se, aki nem hiszi el. Az hogy más nem élt meg ilyet, nem azt jelenti, hogy nincs ilyen. És amúgy teljesen egészséges voltam, csak a vírus leterített pár napra mindig. Tehát tanúsithatom, hogy van ilyen.
2022. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%
És meg annyi hogy ez hirtelen jön. Nincs szinte semmi átmenet, hogy már szóljál hogy egy picit nem vagy jól.
2022. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%
Hozzon orvosi igazolást...:DDDD
2022. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!