Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hol a határ a zaklatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol a határ a zaklatás és az udvarlás között?

Figyelt kérdés
Lányok, én nehezen olvasom a non-verbális jeleket, engem úgy neveltek, hogy a nem az nem, tehát ha közeledek egy lányhoz és ő nem veszi a lapot, én nem erőltetem a dolgot. Vannak viszont nézetek, hogy többször kell próbálkozni, mert a lányok azt szeretik. Lányok, hol a határ? Valóban elvárjátok, hogy valaki kitartó legyen, vagy ha valaki eleve szimpatikus, arra elsőre is nyitottak vagytok?

2022. szept. 19. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
A nők szemében, ha az első "NEM"-re leállsz, akkor nem is akarod őt igazán.
2022. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#7: ahogy elnézem, nálad messze nem csak a nonverbális jelek értelmezésével van probléma.
2022. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2%

A többség a nem -et írja. Bár nálam a nem, nem feltétlenül jelent nemet. A lényeg, hogy kitartó legyen és lássam rajta, hogy kellek neki.


Volt hogy nemet mondtam, de valójában igen lett volna. Sajnos nem volt kitartást a másik félben és ezt úgy vettem fel, hogy akkor nem is érdeklem igazán.

2022. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

#13: "Volt hogy nemet mondtam, de valójában igen lett volna."


Te hülye vagy, már ne haragudj. Nem kicsit, nagyon.

2022. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük, hogy miattad, meg a hozzád hasonlók miatt szívunk mi, nők, meg bizonytalannak el a férfiak. Ha agyban nem jutottál el odáig, hogy tudjad, mit akarsz, akkor mindenkinek jobb is, ha nem lesz kapcsolatod, mondjál szépen nemet továbbra is.

#10

2022. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha vevő vagyok rá, és ennek a jelét is adom, keresem a másik társaságát, élvezem a vele töltött időt, lelkes vagyok, akkor udvarlás. Ha nem vagyok vevő rá, és legeslegkésőbb az első kimondott nemből nem ért, akkor zaklatás.
2022. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
amikor valaki egyértelműen elutasít, onnantól zaklatás
2022. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%

Lánytól függ.

Én ismertem egy lányt, akinek szerelmi vallomást tettem, amire pozitívan reagált, később feljött a lakásomra.

Én közeledtem hozzá, de végül semmi olyan nem volt, mert saját bevallása szerint nem érezte magát jól, illetve bizonytalannak is tűnt.

Később megszakította velem a kapcsolatot arra hivatkozva, hogy én nyomultam rá.

Hát... néma gyereknek anyja sem érti a szavát.


Ebből kiindulva azt mondanám, hogy egy lány addig veszi zaklatásnak a közeledést, amíg ő nem közeledik hozzád.

És itt a bukkanó: az a közeledés lehet bármi, egy simogatástól elkezdve az ölelésen át a csókig...

A lányok jeleit nehezebb néha értelmezni, mint az F1-es vasúti jelzéseket. :)

2022. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!