Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, mit tudnatok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit tudnatok szeretni egy olyan nőn aki se nem szep, se nem hazias, se nem karrierista?

Figyelt kérdés
Felkel, elmegy meloba, hazajon, bevag egy mirelitpizzat, utana olvas vagy filmez, neha elmegy baratnozni? Hetvegen csinal par hazimunkat, de csak a legalapabbat. Magyarul olyanok mint az egyedul elo atlag ferfiak 90 szazaleka?
2022. szept. 20. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha külsőre átlagos testalkatú, akkor okés lenne.
2022. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy olyanok mint ők maguk?
2022. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#8

Akkor meg miért így kérdezed, ha neked minden rendben van ezzel az életmóddal? Ha neked minden rendben, akkor ne azon vergődj, hogy mások mit tudnának ebben szeretni. Saját magadat véleményezted kvázi negatívan a kérdésben, aztán meg kiakadsz, ha nem azt mondjuk, hogy hát hú de jó, milyen normális egy élet...

2022. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mármint mit kéne csinálnia szerinted? "Nem házias". Eddig az derült ki, hogy rendben tartja a lakást, csak nem csinál "extrákat". Mondjuk nem pucol havi 4x ablakot. Meg nem főz munka után. Én mondjuk szoktam főzni, mert kevesebbet dolgozom, mint a fent leírt nő, de egy személyre főzni a leghaszontalanabb dolog a világon. Amilyen árak vannak, már azt se mondanám, hogy olcsóbb. Normális ember csak akkor főz magára, ha szeret főzni, kikapcsolja, mert amúgy kőkemény szívás, aminek semmi értelme.

"Nem karrierista." Ez meg mióta probléma?

2022. szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha a külsejére igényes, akkor ez nekem ok
2022. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hááát, Őt, önmagát!
2022. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amilyen árak vannak, már azt se mondanám, hogy olcsóbb. Normális ember csak akkor főz magára, ha szeret főzni, kikapcsolja, mert amúgy kőkemény szívás, aminek semmi értelme."


Azert ez nem igaz mert van aki megtudja enni ..

2022. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17! Hé, tudok főzni! Kifejezetten jól, tehát meg tudom enni. De! Arról volt szó, hogy magára főz. Tehát magára is vásárol. Nem gazdaságos egy személyre vásárolni. Aztán elmegy vele egy csomó idő, utána a főzéssel, a mosogatással. Ezt mind kiválthatja egy rendeléssel és nem igaz, hogy csak ehetetlen ételt lehet rendelni. Nekem legalábbis nem tölt be az életemben olyan központi szerepet a kaja, hogy csak a saját házi kosztom vagyok hajlandó megenni. Ezért tökéletesen meg tudom érteni, ha valaki teljes állás mellett nem főz magára. Én se szoktam, ha úgy dolgozom. Meg miért is tenném? Teljesen jó irodai konyhák vannak. Legalábbis én mindig olyan helyen dolgoztam, ahol vagy helyben tudtam enni, vagy közeli kifőzdében az ebédidőben. Eszembe nem jutott volna esténként főzéssel bohóckodni.
2022. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18. Az esti főzés érthető.
2022. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!