Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy karrierista,törtető nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy karrierista,törtető nő milyen munkában van jelen?Mit dolgozik a sikeres nő?

Figyelt kérdés

Párválasztás miatt éredekl,hol találok olyan nőt aki maga érte el a gazdasági függetlenséget.


Egy férfi előtt sok út állhat a szakmunkáktól kezdve a banki munkákon keresztül,

De milyen munkahelye lehet egy gazdaságilag sikeres nőnek?

(Aki lentről jött és küzdötte fel magát)


2022. okt. 11. 16:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem alpha nők mint rubint réka a sztárfitnesz,vagy lévai ildikó,hanem sigmák.Akik csendesen jutottak a gazdagságba,és nem ismertek...
2022. okt. 11. 16:15
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
"Egy férfi előtt sok út állhat a szakmunkáktól kezdve a banki munkákon keresztül" - miért, egy nő előtt talán nem? Nők nem tanulnak szakmát, vagy nem dolgoznak bankokban talán? Te hol élsz mégis??
2022. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A férfiak mindenféle fizkai munkával is lehetnek sikeresek,ha saját céget akarnak es alulrol jottek ők is dolgozóként kezdik.

A nők pedig a banki világban a banki ügyintezőig jutnak,vagyis papírookat töltenek ki,kis pénzért...

2022. okt. 11. 16:19
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Téged ez mennyiben érint? Okos nőre semmi esélyed.
2022. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

#3

Attól még, hogy a te kis álomvilágodban így van, mi normális emberek a való életben nem így tapasztaljuk.

2022. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én informatikus vagy alkalmazott matematikus vagyok/leszek. (Már ilyen szerepben dolgozom, de még nincs meg a végzettségem.)

Nem lentről jöttem, de amit elértem, az az én érdemem. (Nem tanult helyettem senki, nem volt magántanárom stb)


Van párom, köszi.

Hogy karrierista vagyok azt nem tudom. Mármint rengeteg célom van szakmán belül, de nem helyezném a család elé.

2022. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
7 es köszi, azért tudod ugye h nem sok inforamtikus csaj van...
2022. okt. 11. 17:20
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

#8 Nem értem, hogy ez miért releváns. Igen tudom.


Matematikusok körében viszont nem rossz az arány.

2022. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem, kérdező, tehát neked a szakma=nehéz fizikai munka. Akkor most felvilágosítalak: a fodrász is szakma, a kéz- és körömápoló is egy szakma például, és rengeteg van még, ahol többségében nők helyezkednek el. Tehát az állításod hülyeség.


Egyébként arról is felvilágosítalak, hogy a pénzügyileg legsikeresebb emberek nem fizikai munkát végeznek, tehát egyetlen nőt sem tart vissza a meggazdagodástól, hogy pl. nem kőművesnek megy.


A bankos példád meg elég ostoba, nézd meg pl. a Citi bank boardját, nem egy nő van ott, de akármelyik bankét megnézheted, vannak nők. Tehát az, hogy csak "papírokat töltögetnek" a bankokban, az egy címeres baromság, és mielőtt ilyet lemersz írni, legközelebb szánj úgy 2 kemény percet, hogy megnézd, az állításod igaz-e, és akkor nem égeted be magad mások előtt.

2022. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem baj én nem sértödöm meg,hát igaz,egy körmösnek is lehet saját cége...

Szoval kösz,



nekem az a tapsztalat h a bankokban a vezetoi szerepet főleg férfiak kapják,míg az alacsony dolgokat főleg nők.Olyan mint a kasszások,azok is főleg nők...

2022. okt. 11. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!