Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy karrierista,törtető nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy karrierista,törtető nő milyen munkában van jelen?Mit dolgozik a sikeres nő?

Figyelt kérdés

Párválasztás miatt éredekl,hol találok olyan nőt aki maga érte el a gazdasági függetlenséget.


Egy férfi előtt sok út állhat a szakmunkáktól kezdve a banki munkákon keresztül,

De milyen munkahelye lehet egy gazdaságilag sikeres nőnek?

(Aki lentről jött és küzdötte fel magát)


2022. okt. 11. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ok, kérdező, van a te tapasztalatod, meg vannak a tények. Kb. minden cég honlapján vagy ha nem is a honlapon, de a board elérhető. Akár LinkedIn-en is megtalálod 2 perc alatt. Nézd meg bármelyik nagy cég boardját. Nézd meg a Chiefeket, a Head of X-eket, bőven lesz nő mindenhol, és nemcsak bankokban, hanem bármilyen cégben.


Mondjuk azt leírhatnád, hogy te kikkel lógsz együtt, milyen helyekre jársz, hogy te ezt tapasztalod, mert abban 100% biztos vagyok, hogy nem értelmiségi körökben mozogsz, különben maga a kérdés sem merülne fel benned, ha meg egyetemet is csak kívülről láttál, akkor honnan van neked ekkora tapasztalatod, hogy hasraütésszerűen kijelentsd, meddig juthat el egy nő?

2022. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

válasz 1 fele ok,


2 fele nemértem mi bajod,leírtam amit tudtam a nők posztjairol,párbeszéd miatt vagyok itt de nem tudok máshol lenni benne mint ahol vagyok,kérem bocsásson meg nekem h akkor kellemetlenséget merészeltem okozni azzal h nem írtam ki h "ugy tudom vagy eddig azt láttam hogy"XD.Nem értelmiségi közegben mozgok.

2022. okt. 11. 17:51
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

#7

Én is informatikus vagyok nőként, és 95%-ban nők a kollégáim is. Egyáltalán nem olyan ritka mint pár évtizede.

Én inkább azt látom hogy az üzemeltetési informatika nem annyira népszerű a nők között, a terület többi specializációja viszont több nőt vonz.

2022. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz második fele a 11-es hozzászólásban arra vonatkozott, hogy te sem vagy egy észlény, és nyilván nem értelmiségi körökben mozogsz.


Azért, mert te bemész a boltba és azt látod, hogy vannak nők, akik kasszáznak, és ebből te levonod, hogy nők nincsenek magas pozíciókban, mert te ezt tapasztaltad, azzal csak két dolgot mutattál meg: 1. egyszerű és erősen korlátozott a gondolkodásod. 2: alacsony kognitív képességeket kívánó munkakörökben dolgoztál egész életedben, és az ismerőseid nagy része szintén így van ezzel.


Egyébként, amikor férfiak viszik el a szemetedet, meg állnak a 40 fokban az útépítésen, akkor is megkérdezed, hogy férfiak miért nem kapnak felelős pozíciót, miért csak útépítőmunkások, meg kukások, vagy csak a nőknél sikerült ezt így levezetni?

2022. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért mert szembesít valaki azzal, hogy egyszerű és buta vagy, még nem lesz antiszociális. És érdekes, hogy kikéred magadnak a leértékelést, miközben ezzel a kérdéssel közel 4 milliárd embert értékeltél le.

Abban igazad van, hogy rám nem kell több időt pazarolni, olvass inkább helyette, hátha meglátszik rajtad. :)

2022. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
Már ha dolgozik, arra karrierként tekint... sima adatrögzítő is.
2022. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Én is IT-n belül dolgozom, szoftverfejlesztő vagyok, van több női kolléga is, de nálunk inkább QA területén vannak többen nők.
2022. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sok infós nő van, frontend fejlesztőnek nagyon jók, nálunk is vannak. De van példa másra is, nálunk firmware szinten sok termék alapját egy 50 éves 2 gyerekes matematikus-informatikus anyuka rakta le. Nagyon vágott az esze. Most ha jól tudom középvezető egy biztosítónál.

De egyetemen is volt villamosmérnök évfolyamtársam, meg ismerek virológust, genetikust, gazdasági szakembert, boltvezetőt, élelmiszermérnököt aki szintén nő. Szóval sokféle út van.

Inkább az számít, hogy kinek milyen a szocializációja, milyen mintákat hoz otthonról és kisiskolából, még nem is annyira az ész. Akit szorongásra, bűntudatra, mindenféle önkorlátozásra nevelnek, az tényleg pénztáros marad egész életében. De az azért ritka.

2023. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!