Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél zavarna, ha a lány nem dolgozna, nem tanulna?

Figyelt kérdés

Az egyetemből egyedül a diplomamunkám és a záróvizsga van még hátra, tehát most tanulni sem tanulok “aktívan”. Nézegetem az álláshirdetéseket, jelentkeztem is állásokra és magam is küldtem önéletrajzot pár helyre, de eddig nem jártam sikerrel. Viszont mivel anyagilag nem indokolt, hogy munkát vállaljak (a szüleimnek köszönhetően), ezért nem szeretnék mindenáron dolgozni. Nekem még nincsen semmi végzettségem és tapasztalatom, itt vidéken pedig eleve kevés a lehetőség is. Úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék olyasmit csinálni, ami nagyon távol áll tőlem vagy nem látok benne lehetőséget. Nyilván hosszú távon nem így képzelem el az életem és én sem érzem magam annyira jól így, de ez van.

Tudom és tapasztalom is, hogy sokak szemében ez elfogadhatatlan, emiatt kellemetlennek is érzem mikor mesélnem kell magamról és szóba kerül a téma. Nem akarom, hogy lustának, céltalannak nézzenek vagy azt gondolják “pénzből értek”. Próbálom így is értelmesen tölteni a napjaimat és vannak terveim a jövőre nézve, illetve az anyagiak sem foglalkoztatnak túlzottan. Nem érdekel a másik fél anyagi helyzete. Valamint ismerkedéskor és egy kapcsolatban sem várnám el, hogy a másik fél költsön rám.


2022. nov. 19. 23:16
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Nem minden szakon van szakmai gyakorlat, többek között az én szakomon sincs.


Arról pedig szó sem esett, hogy most azért nem dolgozok, mert nincsen rá kapacitásom. Amíg rendesen egyetemre jártam, addig valóban nem volt. Most viszont csak a szakdolgozattal kell foglalkoznom és az nem veszi el minden időmet.

2022. nov. 20. 13:37
 32/36 anonim ***** válasza:
20%
Ha szeretnel egy inteligens de tanulatlan munkanelkuli emberrel kapcsolatot ,akkor igen a válaszom!
2022. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem gaz, mar bocsanat, sose jonnek ossze ilyennel, semmi eletcelja

Korulottem mindenki dolgozik egyetem mellett,mindenki elment korhazba,ugyvedi irodaba ,mernok melle…. pedig ezeken az egyetemeken tanulni kell es eleg eros hatszele van a tobbsegnek anyagilag

Ez nem a penzrol szol, annak tobbrol,s ezert nem kellenel nekem

El is tartanalak,ha arrol lenne szo,de te lusta vagy es celtalan, sose kene ilyen no

2022. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól értem, adtál be jelentkezéseket, csak eddig nem vettek fel és ez az utolsó féléved az egyetemen. Tehát hivatalosan tanulsz, nem vagy munkanélküli. Egykébként milyen szakra jársz? Gondolom munkát azért szeretnél találni, mire végzel. Ha így van, engem nem zavarna.
2022. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Viszont álláskereséskor sokat számít, ha már valamti fel tudsz mutatni. Igazából, már az is sokat jelent kezdőként, ha nem feltétlen azon a területen szereztél tapasztalatod, ahova jelentkezel, ezt is mindenképpen pozitívan értékelik. Ezt én is elrontottam, utólag máshogy csinálnám, elmentem volna dolgozni már legalább az egyetem utolsó éveiben.

Azóta viszont utolértem magam, voltak évek, amikor heti 50-60+ órákat is dolgoztam.

2022. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem kicsit zavart.

Bár az a lány, akivel én ismerkedtem, már túl volt a záróvizsgáján, átvette a diplomáját. Egy kisvárosban élt, ahol nem volt semmi munkalehetőség. Megyeszékhelyen volt (örökölt) lakása, de eszébe sem jutott beköltözni.

Amikor átjött hozzám, úgy pazarolta az áramot, mintha engem külön kedvezményben részesítene az MVM. A szüleinél élt, és hisztivel reagált, amikor a rezsiemelés miatt bejelentették, hogy innentől spórolnak az árammal.

Na, EZ már zavart.

Az, hogy te még az államvizsgád előtt vagy, készülsz rá, de közben még állást is keresel, szerintem kifejezetten becsülendő.


22F

2022. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!