Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak melyik fájna jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak melyik fájna jobban, lelkileg (gyerekes pasibosszú, tudom, de jogos! )?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk. Megpróbáltam összejönni egy lánnyal, egyformán, tehát nem egyoldalúan kerestük egymás társaságát, egy két randi sikerült is, jól elvoltunk, jól éreztük magunkat. Később, amikor egy következő randi alkalmával megpróbáltam volna elmondani, hogy többet akarok kezdeni magunkkal, mindig elutasitotta, mondván hogy most utazik, táncol, dolgozik, felszolgál, nemérr rá, majd azzal zárta le, hogy levélben érintkezzünk, mert nem lesz ilyenekre ideje. Sajnos ez bennem nagy nyomást okozott. 3 hónap huzavona után elmondtam, hogy miért akarok találkozni. Kicsit körbe is udvaroltam, elmagyaráztam hogy miért mondtam igy el (pl azért, mert ugye amig én várólistán vagyok, addig simán összejöhet valakivel, és akkor már mit mondok?!) Tehát el kellett mondanom, addig is könnyitettem magamon.


Aztán eltelt 6 hónap, és nem válaszolt. Nagyon rossz volt, hogy még annyit se akart mondani hogy "bocsi nem". Szerettem volna legalább egyszer megbeszélni ezt a dolgot, kértem is erre. Időközben összejöttem valaki mással, kb. 1 hónapja.


Most irt ez a "munkamániás" lány, hogy sajnálja ami történt, és szeretné megbeszélni (iwiwen folyik a kommunikáció, nem állitottam kapcsolatbanra magam)


Sajnos én mint pasi, pokoli kinokat élltem ezealatt meg. Éjszakákat sirtam, hogy reménykedtem, hol szitkozódtam. Ha azelött minden olyan jó volt, miért fordult igy a viszájára? Miért nem lehet egyszerüen lezárni a dolgot, igy szépen a szépséges szerelemből értetlenség lett, majd kételkedés, csalódottság és harag. Mindketten jobban jártunk volna, ha időben elrendezzük, igy azonban megtorlást kiván meg a dolog, mert egyszerüen nem érdemel mást.


Mit csináljak ezzel a nővel? Összejönni persze nem akarok. De melyik lenne neki a legfájóbb? Egyszerüen azt akarom hogy érezze, mekkora hibát követett el, hogy szégyelljen a tükörbe néznie.


- irjam meg levélben, hogy "bocsi elkéstél, találtam valakit, akinek volt és van rám ideje, te meg maradj a munkáddal" (persze hosszabban, és részletesebben)

- ugyanez, csak találkozó keretében

- kapásból töröljem a levelet

- ne töröljek, de nemis válaszolok

- tegyek ki magunkról közös képet?


2010. okt. 2. 02:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
én azt nem értem hogy ti pasik miért nem tudtok olvasni a jelekből? nem olyan nehéz...de ha nyíltan szakítunk akkor meg jön a huzavona, hogydemiért és hogy részletezzük ( ami persze többnyire elég kínos lenne) és nem tudtok leszálni a lányról...hát ezért van az hogy azt mondani hogy "dolgozom" sokkal egyszerűbb...és ha egy kicsit értenél a jelzésekhez, a harmadik dolgozomnál már levennéd az üzenetet : dolgozom = nem vagy az esetem, de kínos lenne részletezni miért, és légyszives hagyj békén...
2010. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nem kérlek, nem erről van szó. Egyszerüen meg kellett volna beszélni, hagyni kellett volna, hogy elmondjam. És ha azt mondja hogy nem, akkor oké, békénhagyom, elfogadom, nem irok többet. És akkor azzal az érzéssel megyek el, hogy senki nem húzta a rövidebbet, hogy nem voltam gyáva és nem húztam a dolgot. Ő meg egy jó érzéssel megy el, hogy valaki bókolt neki, éreztette vele, hogy nő
2010. okt. 3. 21:38
 13/25 A kérdező kommentje:
JA és még valami kedves utolsó. Ő is kereste a társaságom, őneki se volt ellenére hogy találkoztunk. Majdnem 6 órát voltunk el. És igen, ebből nem azt szürtem le, hogy ezek olyan jelek, hogy tünjek el.
2010. okt. 3. 21:42
 14/25 anonim ***** válasza:
én visszaírnék, de nem most, hanem pár hónap múlva.
2010. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Ha most boldog párkapcsolatban élsz, akkor mit foglalkozol azzal, aki elutasított?

HA voltál olyan hülye, hogy hat hónapig vártál rá, akkor meg is érdemled.

Az miért nem elég jelzés, ha lemondja a találkozókat?

Arra nem gondoltál, hogy ő nem is akarta hallani, hogy te komolyan gondolod?

Egyébként meg miért kell ezért bárkin is bosszút állni?

2010. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
nem, nem gondoltam kérlek, mert először azt mondta, hogy nem tudja hogy mikor ér majd rá, de majd beszélünk róla
2010. okt. 3. 22:28
 17/25 A kérdező kommentje:
egyébként látszik, hogy fogalmad sincs a pasik érzelmeiről! Szerinted nekem milyen érzés volt? Szerinted hány ilyen pasi van még?
2010. okt. 3. 22:29
 18/25 anonim ***** válasza:

Csak légy vele őszinte! Írd meg neki h már találtál egy olyan lányt aki boldoggá tesz. De az ég szerelmére ne azon agyalj h mi fájna jobban neki! Ne a bosszúvágy hajtson! Ne akarj lesüllyedni senki szintjére! Legyen benned annyi büszkeség! Amúgy meg ne aggódj, a sors majd mindent elintéz. Ez mindig is így volt és mindig is így lesz, ha hisz benne vki ha nem. Visszakapja ezt ő még kamatostul...

18/L

2010. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"nem, nem gondoltam kérlek, mert először azt mondta, hogy nem tudja hogy mikor ér majd rá, de majd beszélünk róla"


nah most bocs a megfogalmazásért, de én is erről beszélek nyuszómuszó...

hogy te nem azt szűrted le, de azt jelentette, finom kis jelzések, mi nők így kommunikálunk, hogy aztán ne csúnyari*ancozzanak le ha nyíltan nemet mondunk..ez van..így alakult sok sok évszázad alatt


21:20 voltam

2010. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

épp az hogy PONT ettől r*bancoznak le. Amúgy tényleg lett új munkája akkor, talán kettő is, tehát a szöveg hiteles volt. Nehogy már én legyek a pancser, ha átbsznak. Hidd el, tényleg csak annyi kellett volna, hogy leüljünk, én elmondom, és ha nem, akkor elfogadom! Akkor senki nem húzza a rövidebbet! És ha egy pasi őszinte érzelmekkel közeledik, akkor ez a hála? Ez jár? Főleg a mai világban, igy kell eldobni a másikat, ha csak egy kicsit is selejt?


Hát biztos vagyok benne, hogy ilyen felfogással menekülnek előled a pasik, nem is érdemelnél szerető, gondoskodó partnert, csak valami alkoholistát, aki megver...

2010. okt. 4. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!