Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztétek már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés

Ti éreztétek már úgy hogy például egy férfi jelei nektek szól?


Elmagyarázom. Van egy pasi aki pont akkor telefonált amikor én vártam rá. És hallgattam ahogyan beszélt. Ami megütötte a fülem az a kedves magasabb hangja volt. Igaz ő nem látott engem, de tudta hogy ott vagyok kinn.


Miközben hallgattam olyan érzésem volt mintha miattam beszélt volna ilyen lágy hangon.


Egyszerűen nem értem miért éreztem ezt csak előjött.


Furcsa.



2023. jan. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,egyébként is szokott veled flörtölni,bókolni,becézgetni, poénkodva célzásokat tenni?Régóta ismered,szoros viszonyban,napi kapcsolatban vagytok?
2023. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a furcsa hogy néha talán flörtöl velem de ennyi. Ezért nem értem ezt az érzést.


Még nem vagyunk olyan közeli viszonyban.

2023. jan. 5. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt egy srác, aki elindult felém, de bizonytalan volt és emiatt leráztam, soha nem engedtem többé közel magamhoz, nem is beszéltünk. Mivel egy gyülekezetbe jártunk, nem tudtam teljesen kiiktatni az életemből. Egyszer amikor a közelemben állt és én megszólítottam valakit, a srác felkapta a fejét, azt hitte hozzá szólok. Igaza volt amúgy, pedig valaki mást szólítottam meg, de a hangom ellágyult, ahogy a gyermekével beszél az ember, annyira szerelmes voltam belé mindig is, hogy azt hittem, kiszakad a szívem a közelében. Ő nem szeretett engem, de a hangomra reagált.
2023. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!