Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beszállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszállnátok egy idegen autójába, ha felajánlja, hogy elvisz titeket?

Figyelt kérdés
Néha késő este amikor már aránylag kevesen vannak az utakon, és unatkozom akkor vezetek. Szórakozóhelyek, buszmegállók előtt szoktam látni lányokat, de eddig még nem mertem senkinek felajánlani, hogy elviszem, nehogy esetleg félreértsék. Egyedül élek, jó lenne beszélgetni velük, és feleslegesen se fogyna az üzemanyag.

2023. jan. 10. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
97%

Lényegtelen, hogy mennyi idős vagy, vagy hogy mennyi idősnek nézel ki, hiszen nem ismer téged az adott nő, nem tudhatja, hogy potenciális veszélyforrás vagy-e avagy sem.

Esélytelen, hogy beszálljak egy idegen autójába.

24/N

2023. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
97%
Kizárt, hogy beszállnék. Esélytelen.
2023. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
93%

#8 12:28 Csak a mesében van olyan, hogy minden egyes Gonosz Ember öreg, csúnya és sebhelyes.


Megvan a régi Addams family film? A gyerekek jelmezbe öltöztek, Wednesday viszont nem vett fel semmit. Közölte, hogy ő sorozatgyilkosnak öltözött, mert ők pont úgy néznek ki, mint bárki más :D


Ergo hiába nem vagy ijesztő, attól még lehetnének borzasztó szándékaid. Emiatt is inkább kedvesen visszautasítanám, ha felajánlanál nekem egy furikázást.

2023. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
86%

"Ha hozzám ülnél be, és a pofámba fotóznál, ha akkor és azért vernélek szájba, és hívnék rendőrt."


Dehogy hívnál te azután rendőrt, hogy megütöttél egy nőt, kis szarházi:D

2023. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
7%

8.

Nem akarsz te összejönni ilyenekkel! Nem olvastad hogy palija van?

2023. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
Nagy kár, hogy a szimpla kedvesség, hatalmas red flag lett, bár a mai világban érthető.
2023. jan. 10. 12:40
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem.
2023. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
93%
Nem fotozok senki pofajaba🤣🤣 A Bolt app mutatja az auto rendszamat es a sofor nevet, aki felvesz. (Utoljara nyaron taxiztam, most igy hirtelen nem emlekszem, de azt hiszem, csak keresztnev van, tok mindegy, mert rendszam alapjan nyilvan megtalaljak, ha kell.) A screenshot miota jelent pofan fotozast?
2023. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
11%

14.

Hát nem tudom, szerintem ha ferrárival érkeznék az itteni válaszolók 99%-a beülne!

2023. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, nem a kedves gesztussal van a probléma, hanem a kiszolgáltatott helyzettel, hiszen nem tudhatod, hogy a másik milyen ember. Elég egyetlenegyszer bizalmat szavazni olyannak, akinek nem kellett volna és máris megtörtént a baj.

Ajánld fel a fuvarozást a rokonaidnak, barátaidnak, ismerőseidnek, akik ismernek és megbíznak benned, amit nyilvánvalóan nem várhatsz el egy idegentől.

Ha idegeneknek szeretnél segíteni, tedd azt olyan helyzetekben, ahol nem merülhet fel a kiszolgáltatottság állapota, ahol nem lennétek összezárva. Például kérdezd meg az idős nénit, hogy segíts-e neki cipekedni, vagy egy vak embert, hogy kell-e neki segítség, vagy csak tartsd az ajtót, ha úgy alakul. Aztán hadd ne írjam mennyi különböző helyen lehet önkéntes munkát teljesíteni...

24/N (#11)

2023. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!