Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beszállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszállnátok egy idegen autójába, ha felajánlja, hogy elvisz titeket?

Figyelt kérdés
Néha késő este amikor már aránylag kevesen vannak az utakon, és unatkozom akkor vezetek. Szórakozóhelyek, buszmegállók előtt szoktam látni lányokat, de eddig még nem mertem senkinek felajánlani, hogy elviszem, nehogy esetleg félreértsék. Egyedül élek, jó lenne beszélgetni velük, és feleslegesen se fogyna az üzemanyag.

2023. jan. 10. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
89%

"Na, hajnalok hajnalán fiatal lány a Mekinél taxit keres."


Nem értem mi ebben a fura..

2023. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
32%
#32 Általában aki ilyen embertelen időpontban mekizik, az valamilyen szer hatása alatt van
2023. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor, ha taxis és én hívtam.
2023. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
38%

#33

Ez hülyeség. És egyébként is, ha részeg, mit számít? Amíg nem csatakrészeg, felvesz a taxi. Hányszor jöttünk mi is haza így céges csapatépítőről...

2023. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a taxis ezt kerek-perec elmondta. Elgondolkozott, hogy felvegyen-e, mert azt hitte fogyasztottam valamit.


Lehet van negatív sztorija, nem kérdeztem.

2023. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
98%

NEM!

Azonnal valami félelem lesz bennem, ha akár csak lassít mellettem egy autó.

2023. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs senkim, se rokon, se barátok, akiknek felajánlanám, hogy elviszem. Kollégák legfeljebb, de este ők nem utaznak. Stopposokat nagyon ritkán látok, azok is általában túrázó férfiak. Majd kipróbálom, hogy leparkolok, hátha odajönnek a fiatalok, de üvöltetni a zenét a kocsiban, hogy másokat zavarjon, az elég proli dolog.


"...férfiak átlagosan erősebbek a nőknél, könnyebben építetek izmot, nagyobb szívetek és tüdőtök van, tele vagytok tesztoszteronnal..."


Ebben igazad van, de írtam, hogy én nem vagyok egy fenyegető kinézetű, kigyúrt állat. Egy idős néni egyszer azt mondta, hogy úgy nézek ki mint Alain Delon, aranyos volt.


"Te, mint férfi, és a többi undormány férfi kommentelő fel sem fogja milyen félelem van bennünk nőkben az agresszív férfiak miatt, minden egyes nap."


Sajnálom, hogy napjainkban még emiatt kell aggódnotok.


"Általában aki ilyen embertelen időpontban mekizik, az valamilyen szer hatása alatt van."


Egy haverom egyszer ivott rivotrilra, aztán bepánikolt. Hajnal háromkor mi is ott vártuk ki amíg lecsillapodik, máshova nem tudtunk beülni.

2023. jan. 10. 13:31
 38/69 anonim ***** válasza:
98%
#37 akkor vigyél el férfiakat. Beszélgetni velük is lehet, csak ők kevésbé veszélyeztetettek. Egy 50 kg-s nőre akkor is veszelyes lehetsz, ha nem vagy egy gyúrós állat, ezen mit nem fogsz fel?. 50 kg-van is belehajthatsz a Dunába. De akkor kocsikáztass kigyúrt férfiakat, ők nem fognak félni tőled
2023. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer 16 évesen egy barátnőmmel kitaláltuk, hogy stoppolunk a buszmegállóban, hátha hazavisz minket kocsival. Az első autó megállt, meg is voltunk lepődve. Nálunk jobban már csak a barátnőm apja volt meglepve, amikor megtudta, hogy mit csináltunk. Kis híján megvert minket, olyan ideges lett. 😆

Amúgy nem, mai ésszel nem ülnék be én sem.

2023. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
24%
Mi van ha csaj lenne a vezető?
2023. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!