Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beszállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszállnátok egy idegen autójába, ha felajánlja, hogy elvisz titeket?

Figyelt kérdés
Néha késő este amikor már aránylag kevesen vannak az utakon, és unatkozom akkor vezetek. Szórakozóhelyek, buszmegállók előtt szoktam látni lányokat, de eddig még nem mertem senkinek felajánlani, hogy elviszem, nehogy esetleg félreértsék. Egyedül élek, jó lenne beszélgetni velük, és feleslegesen se fogyna az üzemanyag.

2023. jan. 10. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy a 39es írta amikor 19-23évesek voltunk simán belementek lányok ilyen ingyen fuvarba....sőt ők akarták. Megyeszékhely vidéki buszvégállomás és villamos pálya találkozásának 500 meteteres körzetébe összejöttek a fiatalok, sok parkoló van ott,ja meg a pláza és sok sok kiskocsma. (Aki privátban megírja a város nevét kap egy ingyen igazad voltot.) Szóval kicsit becsípve simán beűltek 2-3an bárkihez hogy több pénzük legyen bulizni reggelre elfogyott a pénz újból ment az ingyen fuvarra várás.

Ma már stoppos csajnak se állnék meg, ki tudja nem e veszik ki a barátai a kicsit alólam.

2023. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%
51 Regebben naivabbak voltak az emberek, nem olvastal szinte minden nap arrol, hogy kit hogyan raboltak el es gyilkoltak, eroszakoltak meg. Azt gondolhattak az emberek, ez ritka eset es ok biztosan nem talalkoznak ilyen orultekkel. Manapsag mar hallasz gyakorlatilag mindenrol, inkabb leszek ovatos, meg ha ezen meg is sertodik a masik, minthogy bajom essen.
2023. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
11%

52.

Tehát beismered,hogy a hirek alapján döntesz!

Régen sem volt kevesebb csak nem volt annyi a hírekben

2023. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
97%
Nem a hírek alapján döntünk, hanem a tények alapján; nem azért nem ülünk be egy idegen autójába, mert ezt tanácsolta a hírolvasó, hanem amiért tényszerűen nem tanácsos, hiszen könnyen lehet belőle gyilkosság vagy nemi erőszak.
2023. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
9%

54.

Az 52-ben ellent mondtál magadnak majd itt is,nem vagy megbízható!

2023. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
97%

Az #52-es választ nem én írtam, de mindegy. XD (Segítségül, nekem négy pipám van, az #52-esnek négy és fél.)

Tanulj meg szöveget értelmezni, pajtás.

2023. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
11%

56.

Hát ebből is látszik az iq szint más dolgába szovegelni

2023. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy anonim, független fórum, pont az a lényege, hogy bárki hozzászólhat a beszélgetéshez; ha ez téged bánt, írj az adott felhasználónak, hogy privátban szeretnéd vele folytatni a beszélgetést. XD
2023. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem régen nem volt ennyi perverz unatkozó pasi.
2023. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim 61-62 évesek. Mind a ketten falun nőttek fel. 40-45 éve volt hogy 5-15 kmet gyalogoltak éjszaka az állomásról a falujukba, ha a vonat késett és az utolsó busz nem várta meg. Akkortájt evidens volt hogy akár személy autóakár teher autó akár szekér akár katonai dszip felvette az embereket
2023. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!