Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beszállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszállnátok egy idegen autójába, ha felajánlja, hogy elvisz titeket?

Figyelt kérdés
Néha késő este amikor már aránylag kevesen vannak az utakon, és unatkozom akkor vezetek. Szórakozóhelyek, buszmegállók előtt szoktam látni lányokat, de eddig még nem mertem senkinek felajánlani, hogy elviszem, nehogy esetleg félreértsék. Egyedül élek, jó lenne beszélgetni velük, és feleslegesen se fogyna az üzemanyag.

2023. jan. 10. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
60%

Ez így igaz, csak akkor még meglehetett bízni mindenkiben.

Ma meg olyanokat hall az ember, hogy a haja égnek áll.

2023. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
85%

#61


Jaja. Bezzegrégen még a betörő is előzetes engedélyt kért.

2023. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
100%
61! Nem mondom hogy nincs igazad de! Nem volt vonalas telefon sem falun a házakban,max fűlke 100lakosra jutott egy. Amit írtam valaki elindúlt gyalog haza ha útközben bármilyen bűntény áldozata lett elkaparták a szántásba és .... sokára találták meg. Ma meg ha veszélyben érzed magad fél perc alatt indítol egy liveot cagy egy hívást.
2023. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
63-as, a mobiltelefon jeleit is lehet blokkolni, van kifejezetten erre a célra készülék.
2023. jan. 18. 01:16
 65/69 anonim ***** válasza:
13%

Naná, hogy be.

Legalább hamarabb hazajutok.

Nem értem mit kell ezt ennyire túl bonyolítani.

Ha jóképű és szimpatikus, még lehet hogy megis hálálom.

Egy laza oboa aztán mindenki jól járt.

Sok fatökű túlgondolja ezt a kérdést.

2023. jan. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%
#65 lányokat kérdeztek
2023. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer írj ki ide olyan kérdést, hogy "22 éves nő vagyok, tegnap beszálltam egy idegen pasi autójába, aki megerőszakolt."

Készíts be popcornt és élvezd, ahogy az összes itteni pasi szerint megérdemelted, amiért ilyen felelőtlen idióta voltál és csak magadnak köszönheted.

Meg fogod érteni a fenntartásainkat :)

2023. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
92%
A mai világban nagyon sok olyan sérült ember van, akiről ránézésre meg nem mondaná az ember, hogy valami kattant az agyában, így biztos nem szállnék be. Bár, szerintem úgyis mindenkinek meg van írva, hogy kivel hozza össze az élet. Van, aki beszállna több idegen autóba, és semmi baja sem esne, de van, aki elsőre kikapna egy beteget, oszt neki annyi.
2023. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Nem lehet ezt kiszámítani. Ez olyan mint a szerelem.

Van akire szinte havonta rátalál, van aki egész életében azt keresi, és lehet, hogy soha nem talál rá.

2023. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!