Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiról, aki (már) nem akar házasság előtti szexet?

Figyelt kérdés

2 kapcsolatom volt korábban,ahol megtettem, de mostmár nem akarok (keresztény vagyok, mostmár komolyabban veszem).


Attól tartok, hogy impotensnek gondolnak majd. Semmi értelmét nem látom a szexnek, amíg nem házasodtunk össze.


21/F



2023. jan. 12. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Szíved joga így dönteni, én személy szerint nem kezdenék így veled, mert számomra az is fontos, hogy szexuálisan is passzoljak a másik félle.
2023. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Hasonló vallásnezetekkel keress, ismerkedj és akkor nincs galiba.
2023. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed. De így nagy valószínűséggel kevesebb esélyed lesz
2023. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
A te dolgod, de így, hogy korábban szexeltél már, nem tudnám komolyan venni az érvedet, hogy vallási okokból nem akarod. Impotensnek nem gondolnálak emiatt, de számomra ez így kizáró ok lenne. Eléggé leszűkíted magadnak ezzel a kört, de találhatsz olyat, akinek ez megfelelő lenne.
2023. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Hehehehehe :D


[link]


Kb. ilyen hatást kelthetsz!

2023. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%

Bnőm fia is kivár.

Én tisztelem az ilyen férfit. Szerintem keresztény körben könnyen találhatsz társat is.

2023. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Jelentős esélycsökkentés. Aztán majd esküvő után jó nagyot koppantok. Amúgy a lány azért legyen szűz, mi? Nála nem elég, ha csak úgy utólag, pár pasi után veszi komolyan a hű, de nagy kereszténységet...(Mert nem keresztény nőt nem találnál, aki így hozzád menne, az tuti.)
2023. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt hogy hozzámenjek olyanhoz akivel nem szexeltem még. Tuti hogy valami nagy gáz van, nem a vallásos áhítat az ok, hanem mikropénisz vagy impotencia. Mindenesetre a házasság pont az a helyzet ahol a zsákbamacskától isten ments.
2023. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod, en inkabb keresnek mast ez esetben.
2023. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy kapcsolatnak nem látom értelmét ha nem jó a szex.
2023. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!