Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiról, aki (már) nem akar házasság előtti szexet?

Figyelt kérdés

2 kapcsolatom volt korábban,ahol megtettem, de mostmár nem akarok (keresztény vagyok, mostmár komolyabban veszem).


Attól tartok, hogy impotensnek gondolnak majd. Semmi értelmét nem látom a szexnek, amíg nem házasodtunk össze.


21/F



2023. jan. 12. 19:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ostobaság, amit csinálsz, de a nők közt is vannak, akik hisznek ebben.


Én is keresztény vagyok, de nálam ez kizáró ok lenne.

2023. jan. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi értelmét nem látom a szexnek, amíg nem házasodtunk össze."


Számomra nem férfi, aki ilyet mond. Talán házasság előtti szexben nem volt orgazmusod, vagy mi? 😂

2023. jan. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
11%
Én is keresztény vagyok és szintén várok, sőt a párom is. :D Nyilván mikropénisze van vagy impotens :D Kiégek ezeken a butaságokon. Én azt gondolom, hogy hívők között ismerkedj és ennyi. Ezzel természetesen leszűkül a kör, de az nem baj. Egyáltalán nem gondolom, hogy álszent lennél. Létezik bűnbánat és lehet változtatni a hozzáálláson. Az esetedre már olyan kifejezést is hallottam, hogy "második tisztaság".
2023. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%
Na itt baj, hogy a szexet valami mocskos dolognak tartja sok hívő. Ugyan miért?
2023. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Volt már orgazmusom, és maszturbáltam is, de azzal is fokozatosan leállok, mert undorítónak tartom, hogy otthon elhitetem a szervezetemmel, hogy sikerült szaporodni. Nem, nem sikerült.


Attól, hogy "hú de jót tesz a fütyinek" attól még nem automatikusan jó sem ez, sem a szex. Fánkot se eszel minden nap, csak azért, mert finom.

2023. jan. 13. 09:35
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Ott szar a logika, hogy a mindennapos fánkevés rontja az egészséget. A rendszeres szex nem tudom, mióta káros. Vagy ha káros, akkor egy lagzitól miért lesz hirtelen egészséges?


Félelmetesen ostoba érvelés, arról nem is beszélve, hogy a szaporodásos marhaságos arra utal, hogy elítéled a fogamzásgátlást. Isten óvja a leendő párodat.

2023. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, de biztos nem kezdenék soha ilyen ferfival. Értelmetlennek látom megvonni ezeket az élvezeteket. Ráadásul nagyon fontos tényező egy kapcsolatban.
2023. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj, ha a kérdező nem szaporodik!...
2023. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

"Kiégek ezeken a butaságokon"


Én meg a hozzád hasonlókon.

2023. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%
Miért is?
2023. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!