Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiról, aki (már) nem akar házasság előtti szexet?

Figyelt kérdés

2 kapcsolatom volt korábban,ahol megtettem, de mostmár nem akarok (keresztény vagyok, mostmár komolyabban veszem).


Attól tartok, hogy impotensnek gondolnak majd. Semmi értelmét nem látom a szexnek, amíg nem házasodtunk össze.


21/F



2023. jan. 12. 19:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
71%

Leírtam feljebb, hogy az, hogy ne szexelj házasságig, nem neked szól a kismillió fogamzásgátló világában, hanem azoknak az embereknek a múltban, akiknél egy házasságon kívüli terhesség az életük végét jelentette.

A pároddal folytatott biztonságos szexuális együttléteknek SEMMILYEN negatív mellékhatása nincsen, sőt még jótékony is.

Az sokkal nagyobb probléma, ha úgy házasodtok össze, hogy igazából baromira nem passzoltok az ágyban, mert igen, ilyen is van. Rámegy az egész kapcsolatotok.

Különben meg sosem értettem, hogy ha aláírtok egy papírt, attól miért lesz jobb a szex, és miért lesz jobb bárki is erkölcsileg.

Nyilván ne szexelj fűvel fával állandóan, mert rámehet a testi és mentális egészséged is, de a pároddal, akivel szeretitek egymást, teljesen rendben van.

Egyébként nekem édes mindegy, hogy milyen örömöktől fosztod meg magad, csak ettől nem leszel jó ember, csak légyszi ne hirdessétek már az erkölcsi fölényeteket, mert az bizony nincsen.


Megjegyezném, hogy én is hívő vagyok, de megfelelően tudom értelmezni a Bibliában lejegyzett tanításokat.

2023. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!