Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, ha ti randiztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ha ti randiztok megnézitek a másikon milyen márkájú ruhák vannak?

Figyelt kérdés
Számít ez? Előnyt jelent ha valaki drágább cuccokban jelenik meg?
2023. jan. 23. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem szeretem, ha valakiről tudom, hogy nem csilliárdos, mégis százezres cuccokat hord, nagy márkajelzésekkel. Ez tipikus proli szokás.


Az igazán gazdag emberek többségét nem érdekli a magamutogatás. Legyen igényesen felöltözve, de nem érdekel a márka.

2023. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam direkt megnezni, csak azt, hogy kulturalt, uj ruhakban van-e. Uj alatt azt ertem, hogy mondjuk evente 1x azert szelektalja ki a regi, bolyhos darabokat es potolja, ha kell. Szoval ne olyan ruhakat hordjon mondjuk 25-30 evesen, amiket meg az anyjaval vettek a gimis evei alatt.
2023. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem, őszintén szólva annyira nem vagyok képben a férfi ruha márkákkal és az árakkal. Legyen tiszta, és álljon neki jól amit visel, ez a fontos.
2023. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Akkor én egy proli vagyok az #1 szerint


Én szeretem a jó minőségű ruhát, bocs


Furcsa lehet , de másokon számomra kevésbé számít, abban az esetben ha valaki nagyon über màrkàt hord , az már kevésbé vonzó

2023. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

#4

Akkor proli dolog, ha amúgy 15 éves autóval járkál valaki meg panelben él, de a fél fizetését elveri drága ruhákra, hogy gazdagnak “tűnjön”. Ha valakinek milliós keresete van, akkor viszont vegyen csak drága ruhákat, megteheti.

2023. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor tűnik fel, ha nagy márkajelzés van a ruháján, de direkt nem szoktam figyelni soha. Legyen normálisan felöltözve (alkalomhoz illő, egymáshoz passzoló és megfelelő méretű ruhákra gondolok ez alatt), illetve ne legyen se koszos, se szakadt, se agyon mosott semmi se, nekem ennyi elég.
2023. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
majd ha egy sekélyes senki leszek, érdekelni fog ki milyen ruhát hord. (és mielőtt felmerülne a gyanú pislákoló szikrája, hogy az irigység beszél belőlem: 900e Ft nettót keresek, hülye lennék márkákra költeni...)
2023. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam akkora divatguru, hogy ránézzek valakinek a felsőjére, és megmondjam, hogy az melyik üzletből van. Mindegy, hogy honnan öltözködik, ameddig ápolt, igényes, alkalomnak megfelelő, nem túl szélsőséges, és jól áll neki.
2023. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5 megtehetem , saját lakásom van hozzá sajtát autóval, nem keresek rosszúl én sem - de bocs - adok magamra ( gondolom n900e böl nem telik márkàra, az év egyetlen hónapjàban sem 🙄)


Ha nem vagy tufa, az öltözet is sokmindent elárulhat, a ruhamàrka szintèn, de legalább pár mondatot mindenkèppen kell váltani a másikkal , ahhoz hogy kapj egy pontos kèpet

2023. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen egyértelmű,hogy megnézem a ruháját,mert ebből sok dolgot le lehet szűrni pl igényes,ad-e magára,kamu cuccokat hord miközben milliárdosnak állítja be magát kb.Előnyt jelent mivel szeretem,ha egy férfi ad magára egy bizonyos mértékig,de nem arra megyek, hog, minél drágább ruha legyen rajta.
2023. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!