Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti is karrieristák vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is karrieristák vagytok?

Figyelt kérdés
Miért vagyok érdektelen mindenki számára?
2023. jan. 27. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de ettol meg van parom.
2023. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok karrierista, sosem érdekelt mennyit keresek, legyen munkám pénzem annyi amiből minimál szinten meg lehet lenni, meg kicsit félretenni. Plussz ott a háztartás, gyerekek. Minden más a pasim dolga.
2023. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Kérdés, kinek mi a karrierista. Én nem tartom annak magam, mert nem törtetek a jobb pozícióért mindenáron, de azért örülök, hogy átlag felett keresek és nem mennék htb-nek semmilyen pasi kedvéért sem.
2023. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

"Plussz ott a háztartás, gyerekek"


Mert hereapunak nincs ott a háztartás, kölök? :D

2023. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Francokat. Nem akarok felelősebb lenni, meg agyalni, hogy az alattam lévők mit csinálnak. Elvagyok, keresek amennyi nekem kell, pont elég.
2023. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
4# Kiveszi a részét a férfi is, de mégsem annyit mint a nő. Végülis ő a fő kenyérkereső nem én.
2023. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
31 éves maximalista pasit elfogadnátok?
2023. jan. 27. 13:19
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Kérdés, a maximalizmus miben nyilvánul meg. Mert az is annak nevezi magát, aki a munkájában maximalista, meg az is, aki max. abban, hogy a nőjét b.ogatja, amiért felszedett egy kilót vagy mert a házimunkában kimaradt egy kis folt a járólapon, ami nem lett feltörölve (úgy, hogy a pasas egy szalmaszálat keresztbe nem tett).
2023. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Maaximalista a munkájában....
2023. jan. 27. 13:27
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem törtetek és nem vagyok maximalista, de direkt azért csináltam diplomát és tanultam idegen nyelveket, hogy viszonylag kevés erőfeszítéssel is legyen jó fizetésem. Nálam nincs olyan, hogy a "férfi a fő kenyérkereső", sem olyan, hogy majd én leszek szopóágon, ha gyerekünk lesz, valamint olyanra sem lesz lehetőség semmilyen körülmények között, hogy lehetősége legyen "utcára dobni azt a ribizlit".

Akármit csinálok, akárhogy pöccen be rám férfi, nem tehet ellenem semmit, érinthetetlen számára az életem, megélhetésem.

2023. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!