Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen rendhagyó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen rendhagyó "gerilla" udvarlással próbálkoztak eddig nálatok?

Figyelt kérdés

Írhatnak srácok is


Olyanokra gondolok mint pl szerenád, rajz, esetleg graffiti..



2023. febr. 12. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát

Egyik elrabolt, másik leitatott, harmadik harmadik szórakozóhelyen tapizott, negyedik konjretan kozolte hogy nője van szeretőt keres csak de közben sültgalambot várt hogy erre kéne rávetődjek? Nem is értem, 5.évente megkerdezi van e pasim (valszeg szerinte nekem csak pasim lehet, nem barátom vagy férjem, vagy párom. Rendszerint igy alázva kérdezi, PASIM van e.), 6.rendszeresen lehülyéz mert nem kell nekem ő es szerinte a normalis rendesek nem kellenek mindig csak a rosszfiuk szerinte hülye vagyok buta vagyok, es folyamat önbecsülést rombolna.., (biztos kelleni fog egy olyan aki lehülyéz..), aztan van aki semmit nem nyújtana amit en akarok nem jön el velem sehova szorakozni, DE viszont én nyujtsak neki mert feljonne hozzam tanulni is meg minden, szal szolgáljam én őt(biztositsak kecot), meg udvaroljak én, meg járjak én az ő kedvében hogy neki mi tetszik mi nem, azt csinaljuk csak, de ő egyszer nem tett meg értem semmit amit en akarnék, (amugy sok az ilyen ingyenélő akik szivesen néznének engem vendegfogado apartmannak), meg vannak olyanok is akik a pénzukkel akarnának megvenni, csak épp tul sokat kérek amit nem tudnak megadni hűség, őszinteség ennek mar tul.magas az ára nem megy, de venni a ruhákat meg wellnes na az megy. Na nekem ez kevés és ócska, egy hűtlen sz.rembertől nem kell nekem ékszer ruha meg wellness se. Es vannak akik a depressziojukkal akarnának megfogni hogy ők milyen sikertelen szerencsetlenek nincs nőjük én .eg sajnáljam meg? Vagy sajnálatbol legyek vele? Vagy ezek mit várnak?erre nedvesedjek be, hogy ő depressziózik?

Aztán vannak akik azt hiszik hogy heti egyszer irt sziamizutol padlót fogok es rohanni fogok utánuk lógó nyelvvel rágva a küszöböt.


Irto ritka ha van 2 olyan férfi évek alatt, aki nem rendhagyó módon fűzne, hanem normálisan.

2023. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biciklivel tekertem haza,mire egy idősebb és egy fiatalabb férfi mellett mentem el, és mind a kettő az orra alatt somolygott. Mire az idősebb odakiáltott nekem, hogy: "Jaaajjj úgy tekerném a bringád." Amúgy nagypapám lehetett volna a bácsi. Mire visszakiabáltam a bácsinak :D, hogy az az enyém, nem adom. Lehet a fiatalabbnak akart segíteni csajozni nem tudom, vagy próbálta tanítani, hogy kell szerinte csajozni. :D


Anno suliból mentem haza mire elkezdtek füttyögni pasik, ez is gerilla módszer a maga módján, csoportba könnyű füttyögni, egyedül már nem mertek volna.


Volt egy vicces is, ami a maga módján még cuki is volt, ha nem fáztam volna, de ugyanúgy reagáltam volna rá valószínűleg. :D Egyszer stop táblánál várakoztam biciklivel,mert tápot akartam venni, de jött egy autó. Sapkába, téli sport dzsekibe, szimpla téli nadrágba, cidrizve várakoztam, magyarán hegyi ember kinézettel vártam, hogy mehessek, szóval nem az a divatos elegáns nőies ruha, és míg várakoztam jött egy kocsi srácokkal teli, és az egyik srác elkezdett nekem cuppogni csillogó vidám szemmel puszikat küldve, olyan volt, mint egy lelkes vizsla kölyök, aki éppen cimbizni próbál, miközbe én majd meg fagytaaam. Kb. úgy néztem rá mint earl a zsémbes kutya.

[link]


Aztán ösztönösen megkerestem a középső ujjam és mutattam neki szintén mosolyogva. Úgy emlékszem kacagtak. Ne már neki könnyű a meleg autóba csillogó szemmel cuppogni kacagva :D, de engem meg még fel is tartanak a hidegbe, miközben arra várok, hogy tudjak menni és egy 20 kg-os tápot tudjak venni, amit meg majd a biciklimre téve gyalog tolva tudjam vinni a kis kedvencemnek a téli cidribe, hogy legyen mit ennie. Ez is rég volt már, de ez volt a legviccesebb és a maga módján cukin vicces volt a helyzet, mert úgy viselkedett mint egy lelkes kiskutya, aki lelkesen cimbizni akar, csak fáztam.


A szerenád, rajz önmagában nem is gerilla módszer, ha vevő rá akinek szól. Bár pár hónapja éppen aludtam volna,és részeg fiatalok közül az egyik szerenádba kezdett csak úgy random, megszólaltatta a hangszert az alkohol. Hát, ő izé volt be kellett volna hangolnia a hangját, és megtalálnia a kezdő hangot hangvillával. A szerenád amúgy a romantikus kategória, de nem mindenki vevő rá, és nem az ismeretlen nőnek éneklés, hanem akivel már együtt van, persze csak akkor ha tehetséges az illető. A rajz hát ha nem ért hozzá akkor is tud különböző technikával szépet alkotni, pl. stencilezés.

De csak akkor ha van már kapcsolat. Ha nincs kapcsolat, akkor ja lehet gerilla módszer is, de az már inkább a zaklatás kategóriája, ahelyett, hogy megszólítaná az illető a kiszemelt hölgyet.


A grafiti már gerilla módszer, mert rongálja más tulajdonát.

Amiket felsoroltam az a szolidabb gerilla módszer, az a tipikus tévhit, amikor a pasik azt hiszik ez így oké, a másik tipikus tévhit, amikor féltékennyé akarják tenni az éppen becserkészni kívánt hölgyet ez is gerilla módszer,és ehhez segítséget kér egy másik hölgytől haditervet szövögetve hogy cserkészi be, ahelyett, hogy próbálna vele ismerkedni.

Az igazán gerilla módszer, amikor a macsó bunkó random leszólítgatja az utcán a neki tetszőket ciki és tolakodó mód, és azt hiszi bárkit megkaphat így. Vagy amikor túlzottan nyomul az illető bunkó mód. Én speciel nem szeretem a gerilla módszert, semmilyen formában sem. Pl. marketingnél is elavult és nagyon unalmas technika, amikor feliratkozol valamire vagy veszel valamit utána meg küldözgetik, hogy de vedd meg ezt,mert zárul a kapu és holnap már nem tudod olcsóbban megvenni. Ez a gerilla módszer. Ismerkedésnél a gerilla módszer inkább az ellenkezője annak amit írsz, ha marketing oldaláról nézzük. Amikor random mindenkinek ajánlgatja magát vadul. Szerintem ritka ciki módszer mikor tukmálják az emberre a dolgokat. Tehát random bárkinél bepróbálkozik csak hogy legyen valakije és ezt ráerőltető módszerrel próbálja tenni,magyarán manipulálja a másikat.

2023. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nálam a gerilla marketing ink azt jelenti h váratlan, meghökkentő, kreatív..

Amit te írsz az inkább direkt marketing ;)


Én csináltam olyat h a csaj kocsijára tettem üzenetet piros zacskóban :D

2023. febr. 15. 16:47
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a pali jól nyomja :D


[link]

2023. febr. 15. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, amit én írtam, az gerilla marketing. :)


Amit te írsz az a titkos hódoló kategória, de nagyon nem mindegy mi van abba a piros zacskóba, és manapság már szemetelőnek is nézheti az illetőt, és kibontás nélkül a kukába landoltathatná, ha nem szép díszes csomagolás személyesen címezve, ami alakulhat jól is, de alakulhat neccesen is, ha bizalmatlan típus a hölgy, vagy volt zaklatója, aki anonim zaklatta vagy szimplán zaklatónak is nézhet. Pl. zaklatónak vél, és félre érti. Manapság a titkos virágcsokor küldést is félreérthetik.


Nem ez a pasi nagyon lökött :D, látszik, hogy a csaj kínosan érzi magát és kamillázik, hogy ez mi ez. A pasi csak bohóckodott, ez egyáltalán nem vonzó, ez amugy gerilla típusú is. De leginkább a kandi kamera típusú inkább, pláne, hogy csak megterít magának a metrón, és közbe sejtelmes tekintetekkel a mellette ülő hölgynek is, de utána meg megissza a maga kis pezsgőjét leszarva a hölgyet :), mintha a hölgy ott se lenne, bukó. :D

Már ott kellett volna kezdenie, hogy bemutatkozik udvariasan és meginvitálja egy metro randira pezsgővel, ha annyira tetszene neki a hölgy. Ügyetlen volt a pasi inkább, randizott egyet magával segédeszköznek tekintve a hölgyet, vagy rajta gyakorolt a tényleges randira ahol egy másik hölggyel randizik majd, vagy csak megjátszotta, hogy randizni akar. :)



Mint amit én is írtam, hogy az úriember cuppogott nekem a kocsiba, de tuti valami fogadás volt az egész. Biztos cukkolták a társai, hogy fogadjunk nem mersz cuppogni az első nőnek akit meglátunk, utána valószínűleg a barátai perkálták neki a pénzt, tőlem meg begyűjtött egy középső ujj mutogatást. Ennek inkább fogadás szaga volt :D, mint hegyi ember kisasszony hatása. :D De mondom én speciel nem azzal voltam elfoglalva, hogy cuppognak nekem, mintha valami paci lennék, hanem a táppal és az időjárással.

2023. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Én csináltam olyat h a csaj kocsijára tettem üzenetet piros zacskóban :D"


Na és mi lett a reakció?

2023. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5ös: jót röhögtem :D eskü nem tudom eldönteni h Te ezeket komolyan írod vagy csak szivatsz :D vagy csak idősebb korosztályba tartozol (?) De sztem csak szivatsz XD


6os: először ideges lett h már megint megbüntették :D de utána örült :)

2023. febr. 15. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szivatlak. :)


Ha megnézed a pasi oldalát ő egy csajozó gép. Több csajjal eljátszotta ezt valakinek makaronit is tálalt.


Egyébként miért gondolod hogy szivatlak?


Csak mert jeleztem hogy elsülhetett volna ellenkezőleg is? Legalább odabigyesztetted hogy te írtad?

És lett randi a kocsi chat után?

2023. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A nyelvezeted és a tartalom miatt simán lehetnél troll is :)


De akkor nyilván csak idősebb vagy, ezért a különböző szemlélet ill az okosító fogalmazás :)


Persze volt név ill rajz, még egy gagyi vers is.. a célomat nem értem el vele, de volt találkozó is igen :D

2023. febr. 15. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Okosító fogalmazás? 😳


Csak poénosan tálaltam a saját tapasztalataimat. Illetve jeleztem hogy a te általad művelt udvarló szokasok sulhetnek el forditva is ha félreértik és jobb óvatosnak lenni az ilyen üzenetekkel ha ismeretlen a hölgy mert pl a ferfi csaladtagjae is lehet a kocsi es furcsan nezett volna a ferfi csaladtag plane ha ugy ertelmezi hogy neki irtak a szerelmes uzeneteket a holgyemenyt nem megnevezve. 😄 Vagy poenosan is elsulhet egy ilyen összecimbiztek volna kacagva.


Ez nem okosítás volt csak szintén vélemény mert volt itt valaki aki meg titokzatos jelekkel akarta tudtára adni a hölgynek hogy oda van érte. Pl. Virágot hagy a majdnem ajtaja előtt mintha a másik szomszédnak küldené és még írt több ilyen hasonlót aztán bevallotta volna hogy ő volt és a hölgynek hódolt. Ezert irtam hogy ilyenekkel óvatosan a mai világba mert félreérthető és van akit ez megijeszt. De az jó hogy neked jól sült el részben. Az hogy nem jött össze az mas teszta.


Illetve írtam az általad linkelt macsó csajozógép pasiról egy véleményt ez minden.

2023. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!