Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rendhagyó randi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rendhagyó randi. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok (L/20), pénteken bulizni voltunk éjszaka a pesti bulinegyedben, a suliból többen jöttek. Közben hozzánk csapódtak más suliból is bulizó hallgatók. A lényeg, hogy kicsit (nagyon) többet ittam, mint kellett volna, és végül a koleszban kötöttem ki egy szobában egy sráccal. Velem egy idős, de azt elmondta, hogy ő még nem feküdt le senkivel. Nekem volt már pár alkalmi kapcsolatom, igazából azt kerestem mindig, hogy valakinek fontos legyek, de nem jött össze soha.

Szexeltünk, én azért be voltam csiccsentve, de benne voltam a dologban. (Aranyos volt, bár hát ugye kezdő, de aranyos). Hajnalra kialudtam magam kicsit, összeszedtem a cókmókom, és kiosontam a szobából.

Délelőtt jött egy email: "Mire emlékszel a tegnap éjjelből?" Írtam neki választ, erre azt írta, hogy meg szeretne ismerni, találkozzunk csütörtök délután. Azt írta, vár az egyetem előtt (ő is egyetemista, csak másik egyetemen).

Azt írta, igyunk meg egy kávét, szeretne beszélgetni velem.

Mi legyen? Nekem tetszene, de ÍGY indítani, ahogy én indítottam...?



2017. dec. 19. 18:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
Hat, szerencsetlen gyerek eleg ketsegbeesett lehet :"D.
2017. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
A szokásos sztori, mikor a ribis részeg leányka lefekszik a visszafogotabb figurával, aki erre beleszeret vagy legalábbis az hiszi a nő pedig ki fogja használni. Nem túl eredeti, főleg nem renddhagyó.
2017. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%

Szóval, valakivel dugtál egyet, ami természetes, és fiatal is vagy, nincs mit szégyellned, erre most nincs képed meginni vele egy kávét?

Az egyetlen kérdés csak az lenne, hogy bejött-e a srác, és akarsz-e többet. Innentől meg egy igent v nemet csak ki tudsz bökni.

Nem is egy egyetemre jártok, se semmi akkor minek parázol?

2017. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nem, két pesti egyetem a Duna két partján:)

Nem vagyok ribi, csak volt pár kapcsolatom már.

Igen, bejön, nagyon szimpatikus, aranyos.

2017. dec. 19. 18:40
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Akkor hajrá hajrá, ne tétovázz :D

Ingyen kávé, majd meglátod mi sül ki belőle.

20 éves vagy, nem kell szégyellned, nem 14 évesen cumiztad a pajta mögött a szomszéd Józsit.

hanem két egyetemen tanuló fiatalnak épp így kezdőik valami, na és?

Más véleményére xarjál!

2017. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
12%

Fiatal vagy, lány és egyetemista, szóval most már teljesen természetes a 21. szd-ban a nyitott nyugat szellemében, az egyenjogúság korában hogy bárki bármikor beléd nyomhassa a farkát, persze hogy ezen semmi szégyelni való nincs.


Nekem is volt egy ilyen esetem, én megakartam ismerni a lányt, ő meg csak b**zni. Miután "férfiatlanul" (haha, mert ugye én ettől vagyok férfi), nem tettem meg, lekoptatott. Hagyd inkább szerencsétlent, hát ha talál valakit aki nem egy r**anc.


Még mielőtt jönne az off, nem az a gáz hogy kapcsolaton kívül szexelsz.

2017. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%
Ribi vagy, viseld büszkén! Csak akkor szégyen, ha így letagadod. :D
2017. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

6-osnak: Egyáltalán NEM vagyok ri banc, és hogy a te stílusodak kövessem, nem csak .....szni akarok (ahogy a te nőd akarta anno).

Pont azt szeretném, ha érdekelném, figyelne rám, beszélgetne velem. Csak fordítva kezdtük, és ettől kicsit olyan fura lesz, zavarban leülni egy kávézóban, és beszélgetni arról, hogy mi mi a szakod, mik a terveid, mesélj magadról...

2017. dec. 19. 18:49
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezőnek: Szerintem ne foglalkozz a fikázó válaszokkal. A r..ibi nem itt kezdődik. Bulizás, vizsgaidőszakban lazulás, kicsit több pia, van, amikor belefér.

Amúgy meg, nem tudom, nézel-e sorozatokat, de pl. a Grace klinika c. kórház sorozatban pont így kezdődött a két főszereplőnek a közös élete (Derek, alias "McCsábító", és Meredith). Piásan összefeküdtek egy buli után, aztán másnap csodálkoztak, hogy egy kórházban dolgoznak (pasi szakorvos, a nő rezidens). A filmben már házasok, gyerekük is van.

Oké, csak egy film. De adj egy esélyt, főleg, ha szimpi a fiúka. (És megsúgom: szűz (volt) fiúka rajongani fog és ragaszkodni.)

2017. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Volt már hasonló.

Teljesen oké, a srác írt, többet akar (vagy csak több éjszakát), bármi kisülhet belőle.

Élvezted, megismételhetitek párszor, akár kapcsolat is kialakulhat belőle (ha te voltál neki az első, vszinü nem csak kalandot keres/ett).

Semmi gáz nincs benne, sőt, én jobban tudtam beszélgetni a csajokkal, ha megvolt már mielőtt megismertük egymást, szóval ez nem egy rossz dolog, hanem előnyös a kapcsolatotok szempontjából.

2017. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!