Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki extra dolgokat akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki extra dolgokat akar az fizesse magának?

Figyelt kérdés
Nyilván meghívok valakit valamire fizetem az övét és a sajátomat mert ugye a férfi fizet, de ha valaki elkezdené azt hogy "ezt meg azt kérek" tuti nem halmonzám el mindenfélével, pláne nem rövid ismeretség után. Mivel ugye nem pénztárca vagyok.
2023. márc. 12. 10:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Oké.
2023. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Eleve mi ez a mentalitas, hogy a ferfi fizet? Ha ugy erzed fizetsz, ha nem nem. Egyebkent meg az etikett szerint, csak azt allod, amire meghivtad. Ha meghivod vacsorara, akkor az asztalt fizeted, ha a csajban nincs joerzes mindent osszerendel, akkor vagy viszakozol es a tudtara adod, csak ezert meg azert fizetsz, vagy fizetsz mindent es megtanulod a lecket. Ha egy italra hivod meg, akkor egyertelmu, hogy a tobbit o fizeti, ha csak te nem mondod, hogy meghivod meg egy korre.
2023. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%
Alap, de egyébként ma már az "ugye a férfi fizet" része sem teljesen így van. Normális nő, aki az egyenlőséget, mint elvet komolyan is gondolja, legalábbis felajánlja egy első randin, hogy fizeti a saját részét, ami el is várható, amikor még kvázi ismeretlenek vagytok. Semmi nem indokolja azt az állítást, hogy csak a férfi fizethet.
2023. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%
Ugy illik hogy kifizeted mindazt amit osszerendel, elvegre te nem voltal hajlando tobbet beszelgetni vele elotte hogy valamennyire kiismerd. Aztan elkoszonsz es tiltod.
2023. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A meghívás nem azt takarja hogy kifizetem azt amire a másikat hívtam?
2023. márc. 12. 10:57
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

"A meghívás nem azt takarja hogy kifizetem azt amire a másikat hívtam?"


Szóval meghívod ebédelni a kiszemelt lányt, de ha a napi menün felül merészel kérni egy sütit akkor már reklamálsz, hogy nem fizetsz, ha nem nyújt valamit cserébe?


Te egy igazi férfi vagy! Csak így tovább! Jó utón haladsz, hogy megkíméld a nőket magadtól. Bár azt hiszem ezzel csak jól járnak.

2023. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ebédelni tuti nem hívok senkit első alkalommal, egy kávé azt szevasz. Értelmezd a kérdést és ne okoskodj.
2023. márc. 12. 11:08
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkor hogy tud extrát rendelni?
2023. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk még kell neki ez meg ez meg ez?
2023. márc. 12. 11:10
 10/31 A kérdező kommentje:
Ah, f'szom fogja ezt a kérdést figyelni, nincs kapacitásom oktatni a proli népet
2023. márc. 12. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!