Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki extra dolgokat akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki extra dolgokat akar az fizesse magának?

Figyelt kérdés
Nyilván meghívok valakit valamire fizetem az övét és a sajátomat mert ugye a férfi fizet, de ha valaki elkezdené azt hogy "ezt meg azt kérek" tuti nem halmonzám el mindenfélével, pláne nem rövid ismeretség után. Mivel ugye nem pénztárca vagyok.
2023. márc. 12. 10:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor komolyan elképedek mindig és áldom az eget, hogy én valahogy igazi férfiakkal szoktam ismerkedni és soha egyetlen egy randipartnerem/párom se fillérezgetett egy kávét vagy egy vacsorát és örömmel meghívtak mindig.
2023. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
Igazából azokkal a nőkkel fillérb.szóskodnak a férfiak a randikon, akikkel csak beérik azok a férfiak és valójában nem őket akarják. (Akiket csak használnának addig, amíg nem találnak jobbat.) Tapasztalat női oldalról.
2023. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Szerintem az fizet, aki meghívja a másikat attól függetlenül, hogy férfi vagy nő. Szerintem irtó nagy bunkóság mindent osszerendelni, ha tudod, hogy a másik fizeti.

De ha valakiben ennyi tapintat nincs, akkor felejtős szerintem 🤷‍♀️

2023. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész randizni, közöld vele, hogy "kávéra meghívlak, de ha ezen felül kérsz magadnak mondjuk egy süteményt, akkor azt te fizeted". Aztán eldöntik, hogy szükségük van erre vagy nincs. Ez nekem abszurd. Miért hiszik az egyesek, hogy ez már "kifosztás" kategória? Nyilván, ha épp nem vet fel a pénz, akkor meg ne hívj meg senkit, és megkíméled magad a kellemetlen helyzettől. De az, hogy le állsz így anyagiaskodni, az egy smucig képet fog festeni rólad. Vagy az teljesen ismeretlen, hogy mondjuk meghívod egy kávéra, sütire a hölgyet és legközelebb meg ő hív meg? Már eleve miért kell azt feltételezni, hogy kihasznál akárki is?
2023. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, olyan türhő a modorod, hogy nem lesz olyan nő, aki elmegy veled az utca végéig, nem hogy randizni. Tuti egy incel hülegyerek vagy, aki provokálja itt a népet.
2023. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
92%

"Ebédelni tuti nem hívok senkit első alkalommal, egy kávé azt szevasz"

Neb.ssz, hogy egy KÁVÉZÁS során felmerülő esetleges többletköltség is kiveri nálad a limitet 😂

2023. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

26-os!

Miért? A Gerbeaud-ban sissi kávé 3650, 1dl tokaji aszú is ennyi, egy Gerbeaud torta szelet 3590. Ez 10890, plusz borravaló, legalább 12.000 Ft

2023. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
89%

27) biztos lehetsz benne, hogy emberünk nem a Gerbeaud-ba hordja a randipartnereit, hiszen azt is kikérte magának, hogy ebédet nem fizet, csak egy kávézász - de majd ő megerősíti, ha akarja.

Átlag helyen a kávé és a süti is 500-1000, tokaji aszú meg jellemzően nincs kéznél.

2023. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
*kávézást
2023. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
50%

28-as!

Igen, gondolom, de hátha mégis a Gerbeaud-ba vinné az áldozatát.😂

2023. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!