Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Hogy álltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy álltok az utcán való ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Mármit ahhoz, hogy utcán, vagy tömegközlekedésen megpróbál egy fiú, férfi ismerkedni veletek párkeresés céljából.

2023. márc. 28. 09:03
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
76%

Én egy picit jobban kifejtem: ha megyek az utcán/tömegközlekedésen a dolgomat intézni, munkába, haza, ügyet intézni, akkor kifejezetten zavar, ha megszólítanak, korábban is elhajtottam már palikat, most meg már bringával járok, szóval nem opció, bár így is szólítottak már le.

De ha mondjuk kutyasétáltatás közben vagy ha csak úgy sétálgatok, pl. Margitsziget, Római-part, akkor nyitottabb vagyok, ha leszólítanak.

Illetve most már menyasszonyként nem, de előtte igen.

40/N

2023. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Azért nem bárkihez megyek oda. De voltak velem lányok nagyon kedvesek is. Bár randevúm sose lett ebből.
2023. márc. 28. 10:04
 13/40 anonim ***** válasza:
87%
Akit nem ismersz a nevét se tudod, azt ugy híbják Bárki.
2023. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
12 Nem kötekedésből kérdem, de hogy érted, hogy nem bárkihez mész oda? Gondolom, olyan lányokat szólítasz le, akik tetszenek neked, de ettől még teljesen ismeretlenek a számodra, nem?
2023. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy utcán való ismerkedés. Mármint két féle létezik, az egyik aki csak dugni akar, ezt a nők úgy is levágják, a másik meg aki tényleg a párját keresi, na most ilyen az csak egy alkalom, a megismerés után valószínű együtt maradnak, tehát nem ismerkedik tovább. Az evidens, ha valaki élete párját látja meg valahol, akkor megpróbálja felszedni. Az élete párja az olyan, hogy csúnyához csúnya, széphez szép, ha csúnya vagy nyomi vagy ne menj oda széphez.
2023. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
97%
Tudod kinek kéne olyan kapcsolatra akik random nőket is szólítgat le.
2023. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy szerintem nem is az a probléma, hogy ismeretlenül leszólítasz egy nőt, hanem a helyzet, amiben ezt tennéd.

Egy szórakozóhelyen, céges buliban, házibuliban, egy fesztivál workshopján stb. nem ciki odemenni egy számodra ismeretlen nőhöz, és szóbaállni vele. Ilyen helyeken az emberek könnyebben ismerkednek, de hétfő délután, hazafelé a közértből, valahogy egyáltalán nem vagyunk arra diszponálva, hogy ismerkedjünk.

2023. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
5%
#17 Mondjuk ezzel tudnék vitatkozni.. Hàny olyan bemutatkozó szöveg van Tinderen hogy: "Sajnos nem tolod véletlenül a bevàsàrlókocsidat az enyémhez". Ez azt bizonyítja hogy azért sokaknàl lenne rá igény még akkor is ha pl bevàsàrol és épp dolga van.
2023. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
97%
18 Nekem az az érzésem, hogy ez a mém a végtelenül elcsépelt romkomokból jön, ahol elég nekimenni valakinek az utcán, és három perc múlva már a közös jövőtöket tervezitek. A valóságban nem hinném, hogy az emberek többsége vevő erre.
2023. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért pontoztatok le. Igen egyetértek higy az esetek nagy részében nem vevő senki ilyenre.. de aki nyitott az ismerkedésre annak megfelelő lehet egy ilyen szitu is. #18 voltam
2023. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!