Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Hogy álltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy álltok az utcán való ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Mármit ahhoz, hogy utcán, vagy tömegközlekedésen megpróbál egy fiú, férfi ismerkedni veletek párkeresés céljából.

2023. márc. 28. 09:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nyitott vagyok rá, de nem direkt, erőltetve,hanem valami épp aktuális szöveggel, jelzésekkel.
2023. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, akkor nem küld el a halál f...szára. Ha nem tetszel neki, akkor meg igen. Ez ilyen egyszerű. :D
2023. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ja én nem ìtélem el a bulizàst sőt a drogozást sem.. mindenki azt csinàlja ami neki jó.. Engem se nézzen le senki mert egy semmirekellő magànakvaló dzaralak vagyok
2023. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
75%

Nem, köszi.

N

2023. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismerkedek az utcán, mivel az utcán mennyit lát belőlem a férfi? Csak a külsőmet, a személyiségemet nem. Tehát ha odajön hozzám, hogy ismerkedni akar, akkor az azt jelenti, hogy ő csak a külsőm alapján ítél meg. Olyannal nem akarok együtt lenni, akinek jóformán mindegy a csaj belső értékei, csak a kinézet számít neki. Az ilyen pali az, aki 30 évesen már dobja a nőjét, mert "megöregedett, megcsúnyult".
2023. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
57%
35: ez egyáltalán nem igaz, a külső tükrözi a belsőt.
2023. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
81%
8-as: Ha kulturáltan közeledik,és szimpatikus is a pasas, akkor miért lenne kizárt? Főleg, ha éppen egyedül vagyok, és párt keresek egyébként?
2023. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
#35 honnan tudod hogy valaki nem egy sorozatgyilok vagy valami pszicho? Lehet egy jól öltözött férfi/nő külsőre rendben aztàn amikor együttlaksz vele csak akkor bújik ki a szeg a zsàkból
2023. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
#21 -es tök jó poént írt be, nem igaz, hogy nem értettétek, hogy mire írta
2023. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
56%
Velem ilyen nem fordult elő
2023. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!